سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۸:۳۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۴در ۱۱:۳۸ ق.ظ تعداد بازدید: 241 بازدید کد خبر:38765 چاپ خبر

اعلام قطعی استعفای کارکنان دولت از ۲۸ خرداد تا سوم تیر ماه است

0

به منظور شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: زمان اعلام دقیق استعفای مدیران و مسوولان به منظور شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۲۸ خردادماه جاری تا سوم تیر است. به گزارش کشکان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، جعفر طولابی افزود: از تمامی دستگاه ها […]

v250

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: زمان اعلام دقیق استعفای مدیران و مسوولان به منظور شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۲۸ خردادماه جاری تا سوم تیر است.

به گزارش کشکان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، جعفر طولابی افزود: از تمامی دستگاه ها و ادارات خواسته شده که استعفای افراد را به این اداره کل اطلاع دهند.

وی در خصوص اعلام استعفای برخی مدیران در روزهای جاری گفت: این اخبار در حال حاضر از نظر سیاسی صحت ندارد چرا که زمان اعلام استعفا فرا نرسیده است.

وی ادامه داد: افرادی که قصد شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند باید به دور از هرگونه قانون شکنی و تمرد از قانون، نسبت به تبلیغات خود در مدت زمان معین اقدام نمایند.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. دلیل اعلام استعفاهای پیش از موعد این است که اگرشخص همفکری در اداره دیگری قصدکاندیداتوری دارد حساب کارخودش را بکند که رقیبش کیست شاید از استعفا و کاندیداتوری منصرف بشه

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط