سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۲۶:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۴در ۱:۰۱ ب.ظ تعداد بازدید: 1,243 بازدید کد خبر:38724 چاپ خبر

مدیر آموزش و پرورش بخش کوهنانی استعفا داد

0

به منظور کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی

حمزه فیضی پور مدیر آموزش و پرورش کوهنانی از توابع شهرستان کوهدشت و عضو سابق شورای شهر کوهنانی به دلیل نامزد شدن در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داده است. فیضی ­پور متولد شهر کوهنانی و دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم اجتماعی می باشد، ایشان از فعالان اصلاح طلب شهرستان کوهدشت و […]

حمزه۱۴

حمزه فیضی پور مدیر آموزش و پرورش کوهنانی از توابع شهرستان کوهدشت و عضو سابق شورای شهر کوهنانی به دلیل نامزد شدن در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داده است. فیضی ­پور متولد شهر کوهنانی و دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم اجتماعی می باشد، ایشان از فعالان اصلاح طلب شهرستان کوهدشت و بخش کوهنانی است. وی توانست رأی اول شورای شهر بخش کوهنانی را در انتخابات قبل به خود اختصاص دهد. فیضی ­پور در تیرماه سال ۹۳ با حکم مدیر کل آموزش و پرورش لرستان به عنوان رئیس اداره آموزش و پرورش کوهنانی منصوب شد. گفتنی است علاوه بر آقای فیضی پور چندی پیش دو عضو شورای اسلامی شهر بروجرد و ذبیح الله عصمتی رئیس آموزش و پرورش معمولان به منظور شرکت در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داده اند.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. استاد حمزه معلم اخلاق ،انسانیت ،عدالت ومردم داری است تلاش برای موفقیت این استاد عزیز درانتخابات به نظرمن عبادت است

  [پاسخ]

 2. فیضی پور عزیز انشالله بعنوان نماینده مردم کوهدشت درمجلس بتوانی تحولی درکوهدشت ایجادکنی،اینکارفقط ازامثال جنابعالی برمیاد

  [پاسخ]

 3. سلام ما بیچاره ها چه گناهی کردیم هرکی از اون ور میاد میخواد بشه نماینده ما بس کنید توروخدا

  [پاسخ]

  شهروند در :

  موفق باشید

  [پاسخ]

  جمال در :

  سلام به همگی و درود بر جناب طهماسبی
  عذرخواهی میکنم ، من آقای فیضی را اصلن نمیشناسم ولی به نظر شما پس آدم باید از کدوم ور بیاد که بتونه نماینده شما بشه؟؟؟؟!!!!!!!!

  [پاسخ]

 4. این هم یک شگرد سیاسی که در انتهای تبلیغات با گرفتن امتیاز به نفع کاندیدای مورد نظر کنار میرود . مردم باید آنقد آگاه باشند که پشت این سناریو ، کیست؟ و نقشه ی چه کسانی می باشد؟ و میخواهند از شکست سیاسی آینده خود را در همین جا پیشگیری کنند.

  [پاسخ]

 5. ندیده ونشنیده بودیم از این چهره فعال سیاسی اصلاح طلب .کجایند ان اصلاح طلبان شناسنامه دار شهرستان .با رونمایی از این دست چهره ها برادران اصلاح طلب نه تنها تنور روشن نشده اتنخابات را خاموش بلکه اب در اسیاب رقیب نه اصول ونه اصلاح طلب شهر می ریزند .

  [پاسخ]

 6. یقینن این استعفا بدون هماهنگی ومشورت با بزرگان اصلاحات شهرستان نبوده است .این حضور را به فال نیک می گیریم

  [پاسخ]

 7. در جواب کسانی که از ایشان شناخت کافی ندارند باید بگویم آقای فیضی شخصیتی است که مثل خیلیها که الان متاسفانه باب شده، نان به نرخ روز نمی خورند، اهل لابی نیست و در منش ایشان پارتی بازی و تبعیض معنایی ندارد. عملکرد یک ساله ایشان به عنوان ریاست آموزش و پرورش کوهنانی به گونه ای بود که بین اصلاح طلب و اصول گرا هیچ تمایزی قایل نبود و عدالت را به نحو احسن اجرا نمود. الان که جامعه ما گرفتار دروغ و ریا و دنیاطلبی مفرط شده صادقانه عرض میکنم که آقای فیضی انسانی است که هیچ وقت و به هیچ قیمتی آخرت خود رو به این دنیای فانی نمی فروشد. و دیدگاه اجتماعی و سیاسی ایشان با آنچه که ما تاکنون در این شهرستان دیده ایم کاملا متضاد و متفاوت است. امید است که مردم فارغ از تعصبات قومی و جناحی و به دور از قضاوتهای کورکورانه در این انتخابات تنها به فکر انتخاب شخص اصلح و لایق باشند و کسی را روانه بهارستان کنند که مرهمی بر دردهای فراوان این مردم باشد.

  [پاسخ]

 8. مردم فهیم شهرستان کوهدشت و رومشکان بیایید یک بار برای همیشه به فرهنگ انتخاب نماینده در این سی و چند ساله خاتمه دهیم. چرا باید برای انتخاب کاندید مورد نظر به همدیگر ناسزا بگوییم؟ چرا باید نظر خود را به دیگری تحمیل کنیم؟ چرا باید بخاطر تعصبات بیجا برادر، برادرش را زیر پا بگذارد؟ انسان با فامیلش قطع رابطه کند؟ چه درگیریها که نداشتیم؟!! چه طایفه ها که قطع ارتباط نکردند؟!! چه توهین ها و ناسزاها که نثار همدیگر نکردیم؟!! چه پیوندها که پاره نشد؟!! چه دوستیها که به دشمنی تبدیل نشد؟!! به چه قیمتی؟؟؟؟؟
  تاریخ نشان داده این فداکاریهای غلط و گسست رابطه ها و قطع پیوندهای فامیلی بلافاصله بعد از پیروزی کاندید مورد نظر فراموش خواهد شد و به شمایی که برادرت، عمویت، و یا سایر بستگانت را زیر پا گذاشتی و بخاطر تعصبات غلط با همه گلاویز شدی و از کسانی که با شما همراه نبودن کینه به دل گرفتی به شما هیچ مدالی نخواهند داد و برای شما هیچ کس هورا نخواهد کشید.
  به انتخابات پایتخت بنگریم، فرهنگشان بگونه ای است که به عنوان مثال یک خانواده پنج نفره به پنج کاندید مختلف رای میدهند و هیچ کس به دیگری نظرش را تحمیل نمی کند و هیچ کینه ای از هم به دل نمی گیرند. چرا ما نباید با وجود این همه جوان تحصیل کرده و بالارفتن سطح آگاهی و شعور مردم همچین فرهنگی نداشته باشیم؟ آیا می ارزد که این دو سه روز دنیا را با مسائل حرام کنیم؟ مگر انسان چند سال عمر میکند که بخواهد چندین سال با فلان فامیلش یا دوستش یا همشهریش دشمن باشد؟ ان شاء الله که همگی ما به این بلوغ فکری برسیم و فارغ از تعصبات و جناح و سایر مسائل کاندید شایسته تر و اصلح تر را انتخاب کنیم.

  [پاسخ]

 9. هریه کم بی یه ویشه هت.خوه ش هتین برا

  [پاسخ]

 10. درود بر استاد ارجمندمان آقای فیضی برای این استاد مهربان و لایق آرزوی موفقیت میکنم

  [پاسخ]

 11. خوش آمدی فردشایسته

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط