سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۱۴:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۴در ۱:۱۰ ب.ظ تعداد بازدید: 179 بازدید کد خبر:38648 چاپ خبر

کلاهبرداران اینترنتی ۳۸ میلیونی در لرستان دستگیر شدند

0

رئیس پلیس فتا استان لرستان از دستگیری چهار کلاهبردار اینترنتی با کشف ۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال در شهرستان های خرم آباد و کوهدشت خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ “فرهاد ابدال چگنی “با بیان این خبر ، گفت ، با مراجعه چهار شهروند به پلیس فتا استان و اعلام اینکه […]

۰۱_۱

رئیس پلیس فتا استان لرستان از دستگیری چهار کلاهبردار اینترنتی با کشف ۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال در شهرستان های خرم آباد و کوهدشت خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ “فرهاد ابدال چگنی “با بیان این خبر ، گفت ، با مراجعه چهار شهروند به پلیس فتا استان و اعلام اینکه از حساب بانکیشان مبلغ ۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال برداشت شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود : با تحقیقات بعمل آمده و انجام اقدامات فنی چهار متهم به هویت معلوم در شهرستان های خرم آباد و کوهدشت شناسایی و دستگیر ، پس از مواجه با مستندات و ادله موجود به بزه ارتکابی اعتراف کرده و همراه پرونده تحویل مقام قضایی شدند.”ابدال چگنی”از شهروندان خواست : رمز کارت های عابر بانک خود را بطور مرتب تغییر داده و از اعتماد کردن نابجا به دیگران خودداری کنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط