سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۶:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۴در ۸:۱۷ ق.ظ تعداد بازدید: 1,305 بازدید کد خبر:38231 چاپ خبر

دستگیری اعضای دو باند صید و زنده گیری پرنده در منطقه خلیفه کوهدشت

0

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت در گفتگو با خبرنگار کشکان گفت: با یک برنامه عملیاتی منسجم و برنامه ریزی شده توسط  یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت  ۲ باند صید و زنده گیری پرنده که اقدام به زنده گیری  ۹ قطعه سهره وحشی نموده بودند ،‌ توسط یگان حفاظت محیط زیست در منطقه خلیفه دستگیر و […]

DSC_0107

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت در گفتگو با خبرنگار کشکان گفت: با یک برنامه عملیاتی منسجم و برنامه ریزی شده توسط  یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت  ۲ باند صید و زنده گیری پرنده که اقدام به زنده گیری  ۹ قطعه سهره وحشی نموده بودند ،‌ توسط یگان حفاظت محیط زیست در منطقه خلیفه دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی تحویل داده شدند.

DSC_0100

مهندس احمدی با بیان اینکه  جریمه  ضرر و زیان به محیط زیست به ازای هر قطعه سهره وحشی ۴۰۰۰۰۰ ریال می باشد که متخلفین پس از دستگیری  و ضبط و کشف ادوات و پرداخت جریمه وصولی با تنظیم صورتجلسه  جهت سیر مراحل قانونی به دادگستری شهرستان ارجاع داده شدند.

به گفته رئیس اداره حفاظت محیط زیست  ادوات ضبط شده از متخلفین ۲ دستگاه خودرو ،‌۲ عدد تور ریسمان صید پرنده ، ۳ عدد قفس و ۱ عدد تبر بوده که تا رسیدگی نهایی به پرونده ،‌ ادوات مذکور ضبط می گردند.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. احسنت جناب مهندس احمدی

  [پاسخ]

 2. خدا قوت میگم خدمت جناب مهندس احمدی و همکاران ایشان در اداره محیط زیست

  [پاسخ]

 3. خسته نباشید دلاوران

  [پاسخ]

 4. ضمن تشکر از همکاران اداره محیط زیست کوهدشت – همواره موفقیت و پیروزی شما را د جهت حفاظت از طبیعت از خداوند منان خواستارم

  [پاسخ]

 5. بعد از دستگیری متخلفین پرنده ها رو کجا میبرید؟؟؟

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط