سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۹:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۴در ۱:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 515 بازدید کد خبر:38044 چاپ خبر

اجرای معشوره به اندازه بیست کارخانه ذوب آهن اشتغال ایجاد می کند

0

فرماندار کوهدشت:

به گزارش خبرنگار کشکان، کرم محمدی فرماندار کوهدشت در جلسه ی شورای اداری این شهرستان که با حضور مدیر کل دادگستری لرستان و اعضای شورای اداری برگزار شد گفت: نرخ بیکاری جمعیت فعال شهرستان کوهدشت بالای ۴۰ درصد است که با توجه به وجود ۱۹۸ هزار هکتار زمین کشاورزی مرغوب در کوهدشت و رومشگان با […]

۱۱۶

به گزارش خبرنگار کشکان، کرم محمدی فرماندار کوهدشت در جلسه ی شورای اداری این شهرستان که با حضور مدیر کل دادگستری لرستان و اعضای شورای اداری برگزار شد گفت: نرخ بیکاری جمعیت فعال شهرستان کوهدشت بالای ۴۰ درصد است که با توجه به وجود ۱۹۸ هزار هکتار زمین کشاورزی مرغوب در کوهدشت و رومشگان با استفاده از آب رودخانه های کوهدشت و رومشگان و اجرای سد معشوره می توان به اندازه بیست کارخانه ذوب آهن اشتغال آفرینی کرد.

محمدی با اشاره به عملی نشدن مجوز برداشت ۲۰۰ میلیون متر مکعب از آب رودخانه سیمره عمده ترین مشکل شهرستان را کمبود آب دانست و عنوان داشت: بیش از ۳۰ درصد روستاهای ما با تانکر آب رسانی می شوند.

فرماندار کوهدشت ریشه جرائم و آسیب های اجتماعی کوهدشت را فقر و بیکاری عنوان کرد و ادامه داد: با این وجود جرائم سازمان یافته و پیچیده در شهرستان وجود ندارد.

ایشان به معضل عبور روزانه ۲۵۰۰ تریلر عراقی از محور سیمره – بابازید اشاره کرد و گفت: این مسأله موجب ناامنی و آلودگی محیط زیست در منطقه شده است.

محمدی در پایان تخریب بیش از ۵۰ هزار هکتار از اراضی و مراتع شهرستان را مقدمه ی آتش سوزی های اخیر در جنگل ها و مراتع عنوان نمود.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. با سلام خدمت فرماندار محترم و لایق وکاردان و عرض خسه نباشید .امید است با فضل خدا و پیگیر ی های مجدانه حضرتعالی و تمام مسولین دلسوز شهر گوشه ای از مشکلات جوانان فهیم که از درد بیکاری رنج می برند مرتفع گردد.سلامتی تمام مسولین مخصوصا خدمتگزاران دولت تدبیر و امید را از خداوند منان خواستاریم .

  [پاسخ]

 2. خدایش دمش گرم خوب حرف دل ما را گفته

  [پاسخ]

 3. نمی دانم چرا هیچ طرحی در این شهرستان عملیاتی نمی شود، امیدوارم روزی برسد این همه می شود تبدیل به شد شوند،واقعا فقر و بیکاری در این دیار بی داد می کند،پس تدبیر شما کی به داد این مردم مظلوم
  می رسد،مدیران ارشد استانی را بیدار کنید به فکر چاره ای اساسی برای کوهدشت بیفتند،با تجزیه دردی دوا نمی شود

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط