سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۱۷:۳۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۴در ۱۱:۰۳ ق.ظ تعداد بازدید: 781 بازدید کد خبر:37880 چاپ خبر

دیدار دبیر و جمعی از اعضاء شورای مرکزی حزب مردم سالاری لرستان با استاندار

0

به گزارش خبرنگار کشکان، جلسه دیدار دبیران استان و شهرستان ها و جمعی از اعضاء شورای مرکزی حزب مردم سالاری استان لرستان در سالن کنفرانس استانداری لرستان در یک فضای کاملا صمیمی و دوستانه برگزار گردید. در ابتدا فضل اله سالاری دبیر حزب مردم سالاری استان لرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تسلیت سالروز ارتحال […]

__________ ۲۹ - ۳-۱

به گزارش خبرنگار کشکان، جلسه دیدار دبیران استان و شهرستان ها و جمعی از اعضاء شورای مرکزی حزب مردم سالاری استان لرستان در سالن کنفرانس استانداری لرستان در یک فضای کاملا صمیمی و دوستانه برگزار گردید.

در ابتدا فضل اله سالاری دبیر حزب مردم سالاری استان لرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) به حاضرین و تقدیر و تشکر از استاندار محترم به خاطر زحمات و فعالیت هایش  ،مطالبی در خصوص برنامه های حمایتی حزب از دولت تدبیر و امید و اعتدال گرای دکتر روحانی ایراد کردند. در ادامه چند تن از اعضای حزب سخنانی در  مورد مسائل  مختلف سیاسی ،اجتماعی و اقتصادی بیان نمودند.

در این دیدار مهندس هوشنگ بازوند استاندار محترم لرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، فرمودند: انسان های عملگرا و شفاف حرف هایشان را بی پیرایه و رک بیان می کنند و معلوم می شود با توجه به این نوع ادبیات سیاسی حاکم بر اعضای حزب، این حزب یک حزب عملگرا و اهل فعالیت و تلاش و عمل می باشد ،همچنین  ایشان بیان داشتند زیر ساخت های ذهنی را فراهم کنیم تا زیر ساخت های سخت افزاری فراهم شود و این خود نیاز به عملگرایی دارد که در وجود شما دیده می شود .در ادامه مهندس بازوند بیان داشتند حزب مردم سالاری حزبی است که در کشور عقلانیت و اعتدال بر آن حاکم بوده و یکی از احزاب خوب و خوشنام کشور است و همواره عقلانیت را محور فعالیت ها و برنامه هایش قرار داده لذا انتظار می رود این خط مشی ملی در استان نیز همواره رعایت گردیده و انشااله شاهد فعالیت های حزبی در چهارچوب قانون با خط مشی اعتدال باشیم .در پایان جلسه ایشان اظهار داشتند با توجه به سخنان ایرادشده خواستار برگزاری جلسات بیشتری در این زمینه شد. ضمنا جلسه آینده با حضور ایشان هفته آینده  برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. خط مشی این حزب برگرفته ازارزشها وارمانهای امام راحل است

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط