سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۱:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۴در ۸:۱۷ ق.ظ تعداد بازدید: 245 بازدید کد خبر:37780 چاپ خبر

مستند پایان تاریخ

0

حسین ناصری/کشکان: کاروان بشریت در مسیر کمال خویش پستی و بلندی های بسیاری را پشت سر گذاشته است. گاهی حاکمیت الهی را پذیرفته و زمانی تن به پرستش بت­ ها داده است. در برهه ­ای از دوران با پیشرفت مادی به جنون خودخواهی رسیده و هوس کرده خویشتن را بر مسند خدایی بنشاند و به […]

______ __ ____.._____

حسین ناصری/کشکان: کاروان بشریت در مسیر کمال خویش پستی و بلندی های بسیاری را پشت سر گذاشته است. گاهی حاکمیت الهی را پذیرفته و زمانی تن به پرستش بت­ ها داده است. در برهه ­ای از دوران با پیشرفت مادی به جنون خودخواهی رسیده و هوس کرده خویشتن را بر مسند خدایی بنشاند و به تدبیر امور عالم و آدم بنشیند. تا آن­جا که جهان هستی با همه ظرافت و پیچیدگی را بی ­نیاز از خالق و مدبر دانسته و پیدایش آسمان­ ها و زمین را نتیجه ­ی تصادف قهری حوادث طبیعی و خلقت انسان را ناشی از نظریه­ ی تکامل حیوانات می­ داند. دایره ­ی معلومات را محدود به محسوسات نموده و هر حقیقتی که در تیررس حواس ایشان و در بند تجربه نیاید را توهم نامیده­ اند و در همین نزدیکی­ ها عده ­ای مایه ننگ بشریت شده و بر محور لذت سر به اطاعت شیاطین گذاشته­ اند. با این توضیح مختصر بشر امروزی را می­توان به سه دسته کلی با سه رویکرد متفاوت و متضاد دسته بندی نمود.

دسته اول کسانی هستند که در مسیر شناخت عالم و جهان مادی زحمات بسیاری را به جان خریده و در حوزه علوم تجربی، تکنولوژی، صنعت و علوم اجتماعی به پیشرفت­های ارزشمندی رسیده ­اند. جهان هستی و موجودات عالم را ناشی از حوادث طبیعی می­دانند که به مثابه دهکده ­ای به هم مرتبط می ­باشند و در قالب سینمای هالیوودی آزموده ­ترین قانون تجربی بشر(لیبرال دموکراسی غرب) را آخرین نسخه نجات­ بخشی  برای موجودات زنده معرفی می­ کنند و تنها نقشی را که شاید برای خداوند متعال قائل­ اند؛ در حد خالقی می­دانند که خلقی را ایجاد نموده و رها کرده است تا خود به سعادت و کمال برسد.

اندیشمندان و نخبگان نظریه دهکده جهانی، پایان تاریخ و ساعت نیمه شب را به­ طور جدی مطرح نموده­ اند و در برهه ای، سال ۲۰۱۲ را سال پایان جهان معرفی نمودند. هرچند با سپری شدن آن سال و طلوع دوباره آفتاب تابان؛ بر پیشانی این اندیشه ی ناقص مهر بطلان زده شد.

دسته دوم راحت طلبان و سست عنصرانی هستند که نه طاقت سختی­ های علوم تجربی را دارند و نه عرضه خدایی کردن بر جهان را. اینان بدترین راه را برگزیده ­اند. لذت مادی و جسمانی را محور حیات می­ دانند و در شهوت جنسی و لذت­ رانی از رتبه­ ی حیوانات هم تنزل کرده ­اند تا جایی که به هم­جنس بازی رسیده ­اند و در محاکم خود صورت قانونی داده ­اند. عمل کثیفی که هیچ حیوانی مرتکب آن نمی­ شود.

این گروه در پاسخ به نیاز فطری پرستش که در ذات هر انسانی نهفته است منتهای درجه ­ی بی­غیرتی را به­ کار برده ­اند و ذلیلانه به پرستش شیطان روی آورده­ اند و در مقابل تمثال های شیطانی سجده می­ کنند. با ایجاد شبکه جهانی فراماسونری منابع مالی و قدرت جهانی را به خدمت گرفته­ اند و هرجا هم ندای غیرت مظلومی بلند شود و یا مجموعه ­ای بخواهد استقلال و آزادی خود را طلب کند، این شبکه شیطانی تکنولوژی نظامی و سیستم گسترده رسانه­ ای خود را که میراث اندیشمندان دسته اول است را به خدمت گرفته و با نهایت خشونت و به­نام مبارزه با تروریسم و دفاع از حقوق بشر و آزادی به سرکوب وحشیانه مظلومان می ­پردازد.

دسته سوم همان آزادگان و مظلومانی می­باشند که میراث­ دار ارزش ­های الهی هستند و جهان هستی با همه عظمت و ظرافت را شاهکار خالق یگانه  و مقتدر می­ دانند که مربی اعظم بشریت و تنها مصدر فرامین حیات­ بخش برای سعادت نسل­ های انسان است.

گروهی که عاشقانه و عاقلانه فرصت­ ها را به پای ارزش­ ها قربانی نموده و در انتظار آخرین ذخیره الهی برای بنای آخرین سلسله حاکمیت الهی می ­باشند که سرنوشت تاریخ در قطعه پایانی آن را رقم خواهند زد.

آری! مظلومان و آزادگان جریان ارزشی نیز بر این باورند که تاریخ به قطعه پایانی خویش نزدیک شده است و بشریت به ­زودی در کمال شگفتی به نظاره مستند پایان تاریخ خواهد نشست، با این تفاوت که کارگردان این مستند خالق و ناظم حقیقی عالم و آدم است. فیلم­نامه ­ای که در کتاب اعظم هستی(قرآن کریم) به تصویر کشیده شده و مجری آن آخرین ذخیره الهی از سلاله پاکان و آزادگان است.

مستندی که موسیقی پیش درآمد آن در حال پخش است، البته اگر گوش شنوایی وجود داشته باشد. نقش­ های اول و برجسته­ ی آن در جبهه ­ی حق برعهده سید خراسانی، سید یمانی و سرداران دلیرشان و در ادامه با ورود انسان کامل به قله حقیقت می­رسد و در جبهه باطل با ابقع و اصهب و سفیانی و در ادامه با تجسم شیطان بزرگ ابلیس و سپاهیان دو جبهه به اوج خواهد رسید.

کوتاه سخن این که هر که دارد سر یاری خدا بسم الله…

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سلام از متن نوشته شده شما استفاده کردیم با سپاس

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط