سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۶:۴۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۴در ۱۲:۴۷ ب.ظ تعداد بازدید: 1,734 بازدید کد خبر:37382 چاپ خبر

دال پلان با طعم «قلیان» + تصاویر

0

به گزارش خبرنگار کشکان، پرسنل و مدیر شبکه بهداشت و درمان کوهدشت به مناسبت هفته ی مبارزه با دخانیات طی حرکتی نمادین در بازی محلی « دال پلان» در منطقه داودرشید تعدادی از قلیان های جمع آوری شده از مراکز سطح شهر را منهدم و در پایان آتش زدند. در اقدام اخیر شبکه ی بهداشت و […]

به گزارش خبرنگار کشکان، پرسنل و مدیر شبکه بهداشت و درمان کوهدشت به مناسبت هفته ی مبارزه با دخانیات طی حرکتی نمادین در بازی محلی « دال پلان» در منطقه داودرشید تعدادی از قلیان های جمع آوری شده از مراکز سطح شهر را منهدم و در پایان آتش زدند.

در اقدام اخیر شبکه ی بهداشت و درمان کوهدشت با همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی ۲۰۰۰ قلیان از مراکز قلیانی سطح شهر جمع آوری شده است.

گفتنی است، بحث مراکز قلیانی غیرمجاز سطح شهرستان کوهدشت به یکی از معضلات و آسیب های اجتماعی این شهر بدل شده است. بدیهی است جمع آوری و محو این مراکز از سطح شهر علاوه بر اقدام قهری و قانونی نیازمند آسیب شناسی و ریشه یابی توسط کارشناسان مربوطه می باشد.

 عکس: سید مجتبی حسینی و مهدی دوست محمدی

 

۰۷ ۰۲۵ ۰۳۰ ۰۳۲ ۰۳۸ ۰۴۲ ۰۴۴ ۰۵۳ ۰۵۵ ۰۶۲ ۰۶۸ ۰۶۹ ۰۷۰ ۰۷۱ ۰۷۸ ۰۸۶ ۰۸۹ ۰۹۱ ۰۹۵ ۰۹۷ ۰۱۰۸ ۰۱۱۴ ۰۱۱۶ ۰۱۱۷ ۰۱۲۴ ۰۱۲۹ ۰۱۴۲ ۰۱۴۵
۰۱۴۷ ۰۱۵۰

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود خدا بر سیداحمد حسینی. قهوه و قلیون لقمه یار نیه خو داخ دل وژته قلیونله رشونیه هو کلک!!!!!!

  [پاسخ]

 2. با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز آقایان حسینی و دکتر مردانی، دست مریزاد
  جناب دکتر جام گرفتی دستتون؟

  [پاسخ]

 3. درود بر همه 🙂 بسیار عالی.

  [پاسخ]

 4. انجمن آوای اردیبهشت ( حافظان محیط زیست شهرستان کوهدشت)

  جمع آوری قلیانهای سطح شهر کاری پسندیده و خوبی هستش .
  کاش دوستان ما این قلیانها رو که چوب و شیشه هستن به جای آتیش زدن به همین کارمندای شبکه میدادن تا وقتی میرن کوه بجای شکست درختان برای آتیش درست کردن از اونا استفاده کنن و شیشه ها رو هم بعد از شکستن به کسانی که ضایعات می خرند تحویل داده میشد ،که اینجوری برای جلگوگیری از آسیب به سلامت ریه انسانها ریه های زمین رو نبندیم . امیدواریم مسئولان شبکه بهداشت نسبت به زباله ها ی عفونی خودشون و این همه آشغا لای داروخونه ها که مستقیم در کانال شهر ریخته و سوزونده میشه با همین جدیت برخورد کنن جناب آقای دکتر امینی زاده یه فکری هم برای دپوی زباله های شهرداری در منطقه خوشناموند هم بکنید من فکر می کنم بهداشت محیط این شهرستان کاملا تعطیل هستش و متاسفانه همه فقط به دنبال برگزاری برنامه های روتین و مناسبتی از این دست هستیم . هر چند زحمات شما در شبکه بهداشت در دوره ریاست جنابعالی در حوزه درمان قابل تقدیر است .
  سازمان مردم نهاد انجمن آوای اردیبهشت ( حافظان محیط زیست شهرستان کوهدشت)

  [پاسخ]

 5. کار بسیار خوبیست دست شما درد نکنه ولی بساط مغازه های قلیانی داخل شهر را جمع کنید و اجازه باز گشایی به قلیانی ندهید.ممنون

  [پاسخ]

 6. شیشه های شکسته شده قلیان ها را در طبیعت بی صاحب رها کردیذ

  [پاسخ]

  مطلع در :

  نه

  [پاسخ]

 7. به جای قلیان تریاک می کشند اقای دکتر نکن

  [پاسخ]

 8. باسلام. دست گلتون درد نکنه

  [پاسخ]

 9. آقا دستتون درد نکنه دیگه مملکت هیچ مشکلی نداره…همه چی حله.رفتین عکس سلفی گرفتین بعد با افتخار منم منم راه انداختین که چی ?به جا پاک کردن صورت سوال مسیله رو حل کنید قلیونیا رو جمع کنید.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط