سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۱:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۴در ۸:۴۵ ق.ظ تعداد بازدید: 931 بازدید کد خبر:37357 چاپ خبر

بازدید محسن هاشمی از پروژه های عمرانی دانشگاه آزاد خرم آباد

0

محسن هاشمی رفسنجانی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از پروژه های آموزشی، ورزشی و مهمانسرای دانشگاه آزاد واحد خرم آباد بازدید کرد. به گزارش کشکان به نقل از مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس هاشمی درباره پروژه های عمرانی این واحد دانشگاهی گفت: سایت واحد خرم آباد حدود ۳۶ هکتار مساحت […]

IMAGE635033676963462684

محسن هاشمی رفسنجانی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از پروژه های آموزشی، ورزشی و مهمانسرای دانشگاه آزاد واحد خرم آباد بازدید کرد.

به گزارش کشکان به نقل از مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس هاشمی درباره پروژه های عمرانی این واحد دانشگاهی گفت: سایت واحد خرم آباد حدود ۳۶ هکتار مساحت دارد که در آن ۳۵هزار متر ساخت و ساز انجام شده و در حال حاضر ۴ پروژه عمرانی آموزشی، ورزشی، مهمانسرا و آزمایشگاهی در زمینی به مساحت ۲۴هزار مترمربع در حال ساخت است.

وی همچنین در جریان بازدید عصر یکشنبه از دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد از یادمان شهدای این دانشگاه که به یاد شهدای استان ۶ هزار اصله درخت در آن کاشته شده، بازدید کرد.

بنابر این گزارش معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی پس از بازدید از از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد و دورود و خرم آباد قرار است از واحدهای دانشگاه آزاد در کوهدشت و پلدختر نیز بازدید کنند.

بنابراعلام معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان مهندس هاشمی یکشنبه شب نیز نشستی با استاندار لرستان در محل استانداری این استان داشتند.

بازدید معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از واحدهای دانشگاهی این استان بدون اطلاع و حضور خبرنگاران انجام شد.

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط