سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۷:۲۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۴در ۹:۴۵ ب.ظ تعداد بازدید: 519 بازدید کد خبر:37341 چاپ خبر

ثبت نام دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر آغاز شد

0

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از آغاز ثبت نام شرکت های تعاونی علاقه مند به شرکت در دهمین جشنواره تعاونی های برتر کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان  علی آشتاب با اشاره به آغاز ثبت‌نام شرکت‌های تعاونی  در دهمین جشنواره تعاونی‌های برتر کشور […]

۶۵۲۱۹_orig

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از آغاز ثبت نام شرکت های تعاونی علاقه مند به شرکت در دهمین جشنواره تعاونی های برتر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان  علی آشتاب با اشاره به آغاز ثبت‌نام شرکت‌های تعاونی  در دهمین جشنواره تعاونی‌های برتر کشور اظهار داشت: تعاون‌گران لرستانی  می‌توانند تا ۳۱خرداد‌ماه امسال با مراجعه به نشانی اینترنتی www.taavonibartar.ir و یا سایت این اداره کل به نشانی http//lorestan.mcls.gov.ir برای شرکت در دهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر ثبت‌نام کنند.

 مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان  دهمین جشنواره تعاونی برتر را از نظر فرایند انتخاب نسبت به سال گذشته دارای تفاوت‌هایی دانست و افزود: ‌ویژگی‌های اقتصادی و مالی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، کمک به توسعه منطقه‌ای، کمک به افزایش رفاه عمومی و توسعه عدالت اجتماعی و ارزآوری ۵ محور انتخاب تعاونی‌های برتر در دهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر است.

آشتاب تصریح کرد: داوطلبان باید پس از ثبت نام اولیه در سایت، اطلاعات مربوط به شاخص عمومی و اختصاصی را در فرم مربوطه تکمیل و به همراه مستندات به صورت  حضوری به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی محل اقامت خود  مراجعه و تحویل دهند.

وی خاطرنشان کرد: تعاونی های استان برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی ثبت نام در جشنواره مذکور می توانند به واحد آموزش ،ترویج و تحقیقات تعاون در اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان و ادارات تابعه در شهرستانها مراجعه نمایند.

گفتنی است جشنواره تعاونی های برتر هر ساله در شهریور ماه و همزمان با هفته تعاون برگزار می شود.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط