سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۵:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۴در ۱۱:۱۸ ق.ظ تعداد بازدید: 1,548 بازدید کد خبر:37308 چاپ خبر

بازدید معاون وزیر نیرو در امور آب از دشتهای رومشگان ، طرهان ، کوهدشت و سد معشوره (گاو شمار )

0

در این بازدید موضوع بحران آب دو شهرستان کوهدشت و رومشگان بصورت ملموس و میدانی تشریح گردید. به گزارش کشکان، ملکشاهی نماینده کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی در این بازدید اجرای سد معشوره را از مطالبات جدی مردم ولایتمدار کوهدشت و رومشگان از نظام دانست و تسریع در روند اجرای سد معشوره را […]

در این بازدید موضوع بحران آب دو شهرستان کوهدشت و رومشگان بصورت ملموس و میدانی تشریح گردید.

به گزارش کشکان، ملکشاهی نماینده کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی در این بازدید اجرای سد معشوره را از مطالبات جدی مردم ولایتمدار کوهدشت و رومشگان از نظام دانست و تسریع در روند اجرای سد معشوره را خواستار شد.

محمدی فرماندار کوهدشت در این بازدید که به سد معشوره ختم گردید بحران آب کوهدشت را موثر در بسیاری از معضلات اجتماعی شهرستان نظیر بیکاری ، فقر و … دانست و اظهار داشت: محرومیت زدایی از شهرستان کوهدشت فقط با رفع مشکل آب و انتقال آب از معشوره به دشت تشنه کوهدشت قابل حل است.

در پایان این بازدید مهندس میدانی معاون وزیر نیرو در امور آب اجرای سد معشوره را حسب دستور جناب آقای رئیس جمهور حتمی دانست و علاوه بر تقبل مبلغ ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از طلب قرارگاه خاتم الانبیاء قول داد که اعتبار لازم را از طریق فاینانس برای اجرای سد تامین نماید.

لازم به ذکر است در طی بازدید اهالی روستاهای مسیر با در دست داشتن پلاکاردهایی ضمن خیر مقدم خواسته خود را در تسریع در اجرای سد معشوره بیان داشتند.

midani1 midani2 midani3 midani5 midani6 midani7 midani8 midani9 midani10 midani11 midani12 midani

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. به به
  آقایونی که بر خلاف قانون، ذرت و چغندر کاشته اید در صف تشنگان چه می کنید؟
  شما جز مصببین و مقصرین تشنگی مردم و خشکسالی کوهدشت هستید.

  [پاسخ]

  مردم در :

  مسببین!

  [پاسخ]

 2. ملکشاهی خدا نگهدار وپشت پناهت فقط ملکشاهی

  [پاسخ]

 3. برادر رشیدی با اینکه مسئول نیستی اما بخاطر این همه پیگیری دلسوزانه ات خدا بهت عزت بده…

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  خیلی تابلو بود برادر “ر – ک”

  [پاسخ]

 4. با تشکر از نماینده محترم جهت دعوت از معاون وزیر نیرو باید از فرماندار محترم در خصوص عدم پیگیری قضیه چغندر کاران و مصرف بیرویه آب انتقاد کنم اگر به جاده سرخ دم و دالاب سفر کرده باشی میبینی که چقدر آب هدر میشود و گریه ات میگیرد کجایند مسئولین دلسوز آب کوهدشت در دو مسیر ذکر شده به زودی خشک میشود!

  [پاسخ]

 5. درحیرتم که خیلی ازهمشهریهای عزیزم هنوز هم بعد از گذشت ۴سالی که جناب نماینده ی شهرمان این همه کارخانه روروانه ی شهرمون کرده ومشکل جوانان رو برطرف نمود به جای تشکرازاین همه تلاش ایشون باز هم ازنماینده انتقاد میکنند

  [پاسخ]

 6. کسانی که آب همه ی ما را بالا میکشن و بر ثروت ودارایی خود می افزایند و به ریش ملت می خندند و هیچ مالیاتی نمی دهند وزودتر از بدبخت ترین این مردم پول یارانه شان را برداشت می کنند در قیامت باید جوابگو باشند اما در این دنیا هم باید مسئولین امور مالیاتی به سراغشاتن بروند تا شیرینی چغندرشان بیشتر مزه بده

  [پاسخ]

 7. از نماینده دلسوزمان متشکریم.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط