سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۹:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۴در ۱۱:۲۳ ق.ظ تعداد بازدید: 915 بازدید کد خبر:37232 چاپ خبر

تکمیل چهارخطه «خرم‎آباد – کوهدشت» تا پایان سال

0

نماینده‌ی کوهدشت و رومشکان:

کشکان: نماینده‌ی مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نهضت آسفالت و گشایش جاده‎های کوهدشت ادامه می‌کند. الهیار ملکشاهی افزود: در چند سال اخیر گشایش و آسفالت جاده‎های کوهدشت پیشرفت خوبی داشته و این نهضت در سال ۹۴ بیشتر می‌شود. وی با اشاره به ناامنی برخی راه‎های کوهدشت، خاطرنشان کرد: جاده‌ی پل سیمره به رومشکان یکی […]

۲۰۱۵-۰۵-۰۸_۰۲۲۳۲۲

کشکان: نماینده‌ی مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نهضت آسفالت و گشایش جاده‎های کوهدشت ادامه می‌کند.

الهیار ملکشاهی افزود: در چند سال اخیر گشایش و آسفالت جاده‎های کوهدشت پیشرفت خوبی داشته و این نهضت در سال ۹۴ بیشتر می‌شود.

وی با اشاره به ناامنی برخی راه‎های کوهدشت، خاطرنشان کرد: جاده‌ی پل سیمره به رومشکان یکی از راه‎های ارتباطی است که از استاندار خواهان چهارخطه شدن این جاده در ردیف کارهای سال ۹۴ هستیم.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس افزود: از پارسال، روکش آسفالت‎های جاده‎های کوهدشت در حال انجام است و این روند در سال ۹۴ نیز ادامه می‌یابد.

ملکشاهی با اشاره به این‌که جاده‌ی کوهدشت به کرمانشاه راه ارتباطی استراتژیک است، اظهار کرد: راه‎گشایی جاده قرعلیوند به معمولان هم‌چنین جاده چهار قطعه از دیگر جاده‎هایی هستند که به آسفالت نیاز دارند.

وی خاطرنشان کرد: نیاز است که امسال کار آسفالت این جاده‎ها به اتمام برسد تا نیاز تردد آسان مردم منطقه برآورده شود./ ایسنا

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. از نماینده محترم ضمن خسته نباشید در خواست داریم به جد پیگیر تعریض جاده رومشگان- زانوگه- پل سیمره باشند خدا وکیل این جاده با این حجم تردد کامیونهای عراقی داره بلای جان مردم میشه

  [پاسخ]

 2. نهضت آسفالت و تعریض جاده های منتهی به کوهدشت در ۲سال کذشته تاکنون خوب بوده و امیدواریم ادامه داشته باشد. از نماینده محترم و کلیه دست اندر کاران ممنونیم.

  [پاسخ]

 3. حاج ملکشاهی بابت اسفالت جاده کشماهور ممنونیم

  [پاسخ]

 4. درودبر ملکشاهی دوست داریم حاجی

  [پاسخ]

 5. یکی نیست بگه : این جاده حدود ۹۰ کیلومتره
  باید نود سال منتظر بمونیم؟

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط