سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۴:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۴در ۸:۲۰ ب.ظ تعداد بازدید: 981 بازدید کد خبر:37186 چاپ خبر

ایجاد اتاق خدمت در شهرداری کوهدشت/ واگذاری اجرائیات به بخش خصوصی/ برنامه ریزی برای آسفالت معابر

0

این روزها مراجعین شهرداری کوهدشت با مراجعه به این نهاد، برای دریافت پروانه ساخت و دیگر امور مربوط به شهرداری با سردرگمی کمتری مواجه می شوند. علت این اتفاق ایجاد « اتاق خدمت» با ابتکار شهردار کوهدشت مهندس رحیم جافری است. مهندس جافری در این رابطه به خبرنگار کشکان گفت: یکی از مسائلی که در […]

IMG_1831

این روزها مراجعین شهرداری کوهدشت با مراجعه به این نهاد، برای دریافت پروانه ساخت و دیگر امور مربوط به شهرداری با سردرگمی کمتری مواجه می شوند. علت این اتفاق ایجاد « اتاق خدمت» با ابتکار شهردار کوهدشت مهندس رحیم جافری است.

مهندس جافری در این رابطه به خبرنگار کشکان گفت: یکی از مسائلی که در ابتدای حضور در شهرداری کوهدشت ذهنم را درگیر خود کرده بود، سردرگمی مردم به علت پراکندگی واحدها بود. به همین علت «اتاق خدمت» را در شهرداری کوهدشت راه اندازی کردیم که شهروندان با مراجعه به آن می توانند به راحتی تمام مراحل صدور پروانه ساخت و سایر امورات خود را به انجام برسانند. همچنین با این اقدام بایگانی شهرداری کوهدشت نیز ساماندهی شد.

IMG_2674

شهردار کوهدشت در ادامه این گفتگو، از واگذاری اجرائیات و پلیس ساختمانی به بخش خصوصی وابسته به نیروی انتظامی خبر داد که با این کار، قانون بهتر اجرا شده و راه سفارشات و مماشات با متخلفین بسته می شود.

وی همچنین از برنامه این دستگاه برای آسفالت معابر به خصوص در نقاط بحرانی شهر خبر داد.

جافری با اشاره به گرانی قیر و کمبود اعتبارات شهرداری عنوان داشت: طبیعی است با این وضع روند آسفالت معابر به کندی پیش برود. درآمد شهرداری کوهدشت با توجه به عدم همراهی مردم ، صاحبان مشاغل و ادارات در پرداخت عوارض پائین است و شهرداری کوهدشت تا زمانی که بحث ساماندهی نیروی انسانی و درآمد خود را به سرانجام نرساند نمی تواند خدمت رسانی رضایت بخش و کاملی به مردم داشته باشد.

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. امیدوارم باهمدلی اعضای محترم شورای شهر همچون زنده یاد دلیجانی نامی ازخودبه یادگاربگذارید امین

  [پاسخ]

 2. جمعی از شهروندان میدان امام

  درود بر شرف شهردارمان اقای جافری با تشکر

  [پاسخ]

 3. ان شاء اله شورای شهر این خدمات را ببینند و قدردان شهردار جدید شهر باشند.

  [پاسخ]

 4. با سلام لطفا آقای شهردار محترم دوکار مهم واضطراری را در دستور کار خود قرار دهند چیزی که واقعا مردم را زجر میذهد ۱-آزادسازی معابر وپیاده رو ها که توسط مغازه دارها (اجناس وتابلوهای تبلیغاتی)اشغال گردیده وعبور ومرور پیاده را مشکل مینماید۲-ایجاد یک پارکینگ عمومی که با توجه به ممنوعیت پارک وسایل نقلیه در خیابان اصلی شهر این مشکل بیش حد آزار دهنده است

  [پاسخ]

 5. باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شهردارمحترم واعضای محترم شورای شهربایدبگویم که دوسال از عمر شورا گذشت و تاچشم بر هم بزنیم دوسال دیگر وانتخاباتی دیگرمی آیدپرجمعیت ترین منطقه کوهدشت که کاندیداهای محترم شورامی توانند رای قابل توجهی ازآن کسب کنند خیابانهای معاد ۱و۲ و خیابان مطهری می باشدکه ازنظروضعیت آسفالت معابربسیاروخیم هستندامیداست که درکمان نمایندتادرکشان کنیم و روئی داشته باشندکه برای جمع آوری آرا به ما مراجعه کنند متشکریم

  [پاسخ]

 6. بوی جوی مولیان آید همی…..به امید فردایی بهتر

  [پاسخ]

 7. جمعی از شهروندان میدان امام

  با سلام خدمت مدیر سایت و خسته نباشید . ما حدود ۲۰خانوار در حوالی میدان امام سکونت داریم و یک مشکلی اصاصی داریم که این است این دست فروسان و مغازه داران بازار کهنه فروشان است که زندگی برایمان تلخ کردند . اقا ما میخوایم با ماشین بریم سر کار یا هر جا دیگه اصلا نمزارند رد بشیم . و متاسفانه چندین باز به مسولین شهرداری و شورای شهر مراجعه کردیم بی نتیجه بود و این دست فروشان و چرخی ها را ساماندهی نمی کردند حالا مدیر محترم ار شما انتظار داریم که صدای ما را به شهردار محترم برسانید و یا حد عقل یک گزارش تصویری از این بازار کهنه فروئشان دور میدان امام تهیه کنید و بزنید رو سایت که شاید یکی از این مسئولین نگاه کنن و شاید چارهی بی اندیشن تو رو خدا فریاد ما را برسانید

  [پاسخ]

 8. بنده در همایش ملی معماری شهرسارزی و توسعه کالبدی که حضور داشتم و به سخنرانی شهردار عزیزمان دکتر جافریان که گوش میدادم از بیاناتش معلوم بود که ایشان هم سواد علمی و هم تجربه کافی برای اباد کردن شهرمان را دارد و امید است که با همکاری مردم و کارکنان شهرداری و ارگان های مرتبط با شهرداری بتواند در تمام عرصه های شهرسازی باعث ترقی شهر گردد.

  [پاسخ]

 9. با سلام وارزوی توفیق برای جناب دکتر جافری .ما اهالی خیابان دوم کارگر ۲۰ متری غربی همچنان منتظر قول مساعدحضرتعالی جهت اسفالت خیابانمان هستیم .چشمان منتظر را نا امید نگردان .در پایان از اینکه شهرداری کاردان و با تخصص سکان مدیریت شهرمان را بدست گرفته اند بسیار مسرور و شادمانیم امید است شورای محترم شهر نهایت همکاری و مساعدت را با ایشان داشته باشند که چهره رنجور شهر التیامی تازه بیابد .

  [پاسخ]

 10. سلام خسته نباشید

  [پاسخ]

 11. با تشکر ا ززحمات فراوان اقای دکتر

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط