سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۳:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۴در ۱۱:۳۸ ق.ظ تعداد بازدید: 1,873 بازدید کد خبر:36821 چاپ خبر

سیاسی کاری کمر ورزش لرستان را خواهد شکست!!

0

سید احمد موسوی در خبرآنلاین نوشت: هفته گذشته در خبری متوجه شدیم معاونت توسعه و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان لرستان به یکباره از سمت خود برکنار شده و شخص دیگری بجای وی منصوب و مشغول بکار شده است. هفته گذشته در خبری متوجه شدیم معاونت توسعه و منابع انسانی اداره  کل ورزش […]

۱۵-۵-۲۴-۱۴۲۵۵۲۶

سید احمد موسوی در خبرآنلاین نوشت: هفته گذشته در خبری متوجه شدیم معاونت توسعه و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان لرستان به یکباره از سمت خود برکنار شده و شخص دیگری بجای وی منصوب و مشغول بکار شده است.

هفته گذشته در خبری متوجه شدیم معاونت توسعه و منابع انسانی اداره  کل ورزش و جوانان لرستان به یکباره از سمت خود برکنار شده و شخص  دیگری بجای وی منصوب و مشغول بکار شده است. محسن زاهدی از پیشکسوتان ورزش استان که حدود چهار سال است این سمت را در اختیار داشت و در آستانه بازنشسته شدن بود برکنار و کامیاب تیموری” به عنوان سرپرست جدید معاونت توسعه و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان لرستان منصوب شد.

تیموری متولد ۱۳۵۲ در شهرستان کوهدشت، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی تربیت بدنی و کارشناسی ارشد علوم سیاسی است.
سوابق سرپرست جدید معاونت توسعه اداره کل ورزش به شرح ذیل است:
شهردار کوهدشت ، عضو مجمع هلال احمر استان ، عضو شورای اسلامی شهر  کوهدشت ، عضو شورای آموزش و پرورش کوهدشت  ، عضو اجرایی هلال احمر شهرستان کوهدشت، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کوهدشت ، عضو شورای حل اختلاف ، عضو معتمد خانواده شهدا ، نماینده بسیج دانشجویی در شورای فرهنگی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی تهران ، اعزام به مسابقات کشتی بین الملی جام کورنیانو کشور رومانی ، اعزام به مسابقات بین الملی کشتی جام هنری و وکلان کشور فرانسه ، انتخاب جهت مسابقات کشتی بین المللی جام نیکوی پتروف کشور بلغارستان ، نایب قهرمان جام بین اللملی تختی ساری ،عضو تیم ملی کشتی فرنگی کشور در مسابقات بین المللی تختی مشهد، عضو تیم ملی کشتی فرنگی جام بین المللی تختی تهران ، قهرمان کشتی جوانان کشور ، کسب چند دوره عنوان قهرمانی مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان کشور ،کسب چند دوره عناوین قهرمانی مسابقات کشتی انتخابی تیم ملی ، قهرمان کشتی فرنگی دانشجویان کشور ، قهرمانی کشتی آزاد دانشجویان کشور و قهرمان کشتی المپیاد دانشجویان کشور

ورزش استان حدوداً در یکسال اخیر به اندازه کافی در اثر بعضی انتصابات  و بی برنامه گی در بیشتر حوزه ها دچار رکود شده که نارضایتی ورزشکاران ،قهرمانان ،اهالی رسانه و حتی مدیران ارشد اجرایی استان از تبعات آن  بوده و ظاهرا قرار نیست پایانی داشته باشند.

با تمام احترامی که برای تیموری سرپرست جدید معاونت توسعه ورزش داریم و آرزوی موفقیت برای وی خواهیم داشت اما در ادامه سوالات قبلی بدون پاسخی که از مدیرکل ورزش استان داشتیم اینبار نیز از ایشان خواهان پاسخگویی هستیم که معیار و شاخص انتخاب سرپرست جدید که باتوجه به سوابق وی که  حتی یک روز سابقه مسئولیت در ورزش استان را نداشته چیست؟ آیا در مرکز استان که این همه باتجربه و متخصص ورزشی حضور دارند کسی را در حد و اندازه این مسئولیت سراغ نداشتید یا ندانستید که منصوب نمایید؟ آیا کسی که تجربه و تخصص خاصی در حوزه مدیریت شهری کوهدشت داشته بدرد ورزش استان می تواند رسیدگی نماید ؟

آیا اگر این تخصص حوزه شهری در شهرستان کوهدشت بکارگیری می شد بهتر نبود؟ و از همه مهمتر از آنجاییکه ایشان بومی مرکز استان نبوده و شناختی از همه قهرمانان همه استان ندارد می تواند ارتباط و تعامل مناسبی با جامعه ورزش برقرار نماید؟

با این انتصابات ، ورزش لرستان همچنان درگیر بحث آزمون و خطاست و به نظر می رسد مسئولان ورزش استان با سیاسی کاری که در پیش گرفتند توسعه ورزش در اولویت کاری نبوده و بیشتر بفکر توسعه سیاسی ورزش استان هستند که قطعا سیاسی کاری در ورزش منسوخ شده است و کمر ورزش استان خواهد شکست.

 معتقدیم ورزش استان دچار محرومیت محسوسی شده و نیازمند حضور افرادی متخصص ، باتجربه و آشنای کامل با همه حوزه های ورزشی استان می باشد اما اخیرا شاهد حضور افرادی در بدنه ورزش استان هستیم که از بدو ورود  حتی یک روز سابقه مدیریت اجرایی در بدنه ورزش استان را نداشتند برقراری ارتباط و تعامل با بعضی افراد و سیاسیون تاکنون نتیجه ای برای ورزش بدنبال نداشته و ضرورت رسیدگی شخص استاندار به ورزش استان امری ضروری به نظر می رسد.

اصحاب رسانه از همان ابتدای شروع بکار تیم جدید مدیریت، با انتقاد سازنده خود از آنجاییکه مسئول ورزش استان هیچ سابقه اجرایی در بدنه ورزش استان نداشته سعی در کمک به ورزش استان داشتند که توجه خاصی به انتقادات نشده و ظاهرا نمی شود!!

بنابراین تنها به بیان یک شعر بسنده می کنیم:

خدایا چنان کن سرانجام ورزش استان را

که تو خشود باشی و ورزشکاران رستگار

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. برادر ارجمند جناب آقای موسوی متن سراسر انتقاد حضرتعالی مطالعه گردید ، اینجانب به لحاظ سیاسی دیدگاهی کاملا متفاوتی با آقای تیموری دارم که حضرتعالی و دوستان نزدیکتان با یک هدف جهت دار ایشان را مورد انتقاد قرار داده اید حال سئوال اینجاست در استان لرستان کدام انتصاب بر اساس شایستگی است حتما معاونت اشتغال اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی یا جدیدا مدیر صندوق بیمه کشاورزان و عشایر که هیچگونه سابقه مدیریتی ندارند پس پیشنهاد این است اگر اندکی به ذهن سرشار از انتقادتان مراجعه نمائید انتصاب آقای تیموری با سوابق و رزومه ای که دارند به نظر غیر عادلانه نیست .

  [پاسخ]

  کودشتی متعصب در :

  اقای هم استانی اقای درویش پورکه شماایشان راموردانتقادقراردادی ازنیروهای ارزشی وتحصیلکرده مدیریت وباسابقه درخشان دراصلاحات واعتدال است سوال اینجاست چراازبین نیروهای کاربلداصلاحاتی واعتدالی باید سوپر راستی سرکاربیایید

  [پاسخ]

  گراوند در :

  از مدیر سایت کشکان گله دارم. در حالیکه امثال آقای موسوی با نژادپرستی ساکنان دیگر شهرهای استان را حتی با کارنامه درخشان لایق مدیریت استانی نمی دانند شما نبایید یک تحلیل بی پایه و اساس را بدون در نظر گرفتن عواطف و احساسات مردم کوهدشت اصیل، بزرگ کرده و درج نمایید. غیرتتان کجا رفته، یا حداقل انصافتان کو. فقط نگویید آزادی اطلاعات است چرا که حرفه های این بابا اصلا منطقی هم نیست.

  [پاسخ]

  مهدی دوست محمدی(مدیر سایت) در :

  با سلام دوست عزیز پایگاه خبری کشکان متعلق به همه ی مردم لرستان است. ضمن اینکه دیدگاه نویسنده ی مطلب لزوما دیدگاه تحریریه کشکان نیست و چنانچه مطلبی در پاسخ به اظهارات ایشان به دفتر این رسانه ارسال گردد حتما درج خواهد شد.

  [پاسخ]

 2. جناب آقای موسوی عزیز سلام :
  با توجه به گفته های شما آیا اگر کسی پستی گرفت با ید تا بازنشستگی در آن مسند باقی بماند ؟ بنده مدت زیادی با آقای زاهدی در یک تیم فوتبال همبازی بوده ایم و کاملا ایشان را میشناسم و از عملکرد نه چندان خوب او هم آگاهی کامل دارم چرا که بعنوان رئیس اسبق هیئت فوتبال شهرستان کوهدشت بار ها بر سر حق تا مرز مشاجره با محسن عزیز پیش رفتم ولی دریغ از یک ذره توجه !! ایشان یک کارکمند خوب معمولی بود و خود نیک میدانید برای برون رفت از وضعیت نابسامان زیر ساختهای ورزشی به یک چهره کاملا آگاه به امور و البته با سابقه درخشان ورزشی نیاز است تا درک بهتری از قضایا داشته باشد و با انرژی بیشتری چرخ ورزش را به حرکت در آورد . جناب موسوی عزیز و ناراحت ؟! آ یا چهار سال پیش را بیاد دارید که محسن خان با چه لابی هائی که ایجاد کرد معاونت را در دست گرفت ؟؟ آیا تا کنون از آقای زاهدی ؛آمار عملکردش را مطالبه نموده اید ؟ چون یک نفر که ممکن است به لحاظ سیاسی مورد نظر شما نباشد سکان را در دست گرفته بر نمیتابید و زمین و زمان را بهم میدوزید !! آ قای تیموری بهترین دروازبان تیم فوتبال منتخب کوهدشت یعنی شهید شوریده سیروس تیموری را تقدیم انقلاب نموده و بر خاسته از خانواده ای کاملا مذهبی ورزشی است و خود نیز از قهرمانان نامی کشتی فرنگی کشور است مطمئن باش اگر فقط عملکرد یکساله آقای تیمری را بعدا بر رسی بفرمائید و با چهار سال آقای زاهدی مقایسه کنید به این نکته میرسید : میان ماه من تا ماه گردون ، تفاوت از زمین تا آسمان است . یاحق سید جلیل القدر

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  آفرین بر جوزی پور با غیرت

  [پاسخ]

 3. مگر ورزش لرستان کمر دار ه تا بشکنه ؟؟

  [پاسخ]

 4. جناب آقای موسوی باتوجه به سوابق ایشان که از متن حضرتعالی مشاهده نمودم ایشان را فردی بسیار مناسب برای این پست میبینم چون کاملا آشنا به ورزش ومدیریت میباشد .جهت یادآوری حکم ایشان برای معاونت اداره کل استان میباشد واستان مجموعه ای از یازده شهرستان میباشد که این حق راباید برای کلیه هم استانیها یکسان بدانیم .بیاییم فارغ ازهرتعصب مدیران استانی راکمک کنیم وگامی روبه جلو برداریم.

  [پاسخ]

 5. دوست عزیز برا ی دفاع از مدیر کل غیر بومی همفکران شما چه کارها که نکردند حالا شما مسافت ۹۰کیلومتری کوهدشت .خرم اباد را هم دلیل میدانید کاش همه مدیران ورزشی استان رزومه ای مثل تیموری داشتند

  [پاسخ]

 6. در عجبم آقای تیموری مدرک مرتبط ورزش دارد. اما به نظر شما متخصص نیست. قهرمان تیم ملی بوده به کرات اما به نظر شما ورزشی نیست. سابقه اجرایی بسیار مناسب دارد اما به نظر شما کاردان نیست. سالها در زمینه ورزش تدریس کرده، اما از نظر شما تخصص ورزشی ندارد. شما که معلومه یه چیزی تون میشه وگرنه وزیر ورزش هم این روزمه رو نداره. ضمن احترام به شما اما دلم برای قلم می سوزه که دست هر غیر متخصصی می چرخه.

  [پاسخ]

 7. آقای موسوی مردانه با این کارت خواستی چه چیزی رو ثابت کنی تو که با این نوع دفاع کردنت حال ما رو گرفتی. حداقل چیزی می گفتنی که کوهدشتیا و لرستانیا به بعضی تحلیلامون نخندن.

  [پاسخ]

  علی جوزی پور در :

  درود بر خرم آبادی فهیم و منصف .

  [پاسخ]

 8. باسلام -بنده فقط تاسف این ومیخورم که باروی کار امدن اقای روحانی هنوز هم ازنیروهای سوپرراست استفاده میشود

  [پاسخ]

 9. بعضی افراد مثل این آقای نویسنده روزگاری بروجردی ها را ممنوع الورود میدانستید تا اینکه پرنده به اوج رفت و دست شان دیگه بهش نرسید. حالا هم نوبت کوهدشتی هاست. کی از خواب بیدار میشید تا ببینید در عصر اینترنت فاصله دیگه دیده نمیشه. در ضمن رزومه کدام معاون مدیر یا حتی مدیر کل در آغاز کارش مثل آقای تیموری ک و ه د ش ت ی است. حتما اگه دستتون بیاد باید کوهدشت رو اینجوری باید بنویسن؟؟؟

  [پاسخ]

 10. نوری را که خدا برافروزد هیچ خناسی نمی تواند خاموش کند. این قانون الهیست. شایسته آنست عرض خود نبرند و دیگران را زحمت ندهند.

  [پاسخ]

 11. خدایا آدم نمی دونه به این حرفها باید بخنده یا از این غرضها گریه کنه. واقعا اگر این نوع طرز فکر که نوعا تکفیریست از طرف امثال نویسنده فوق که تا حالا خوشبختانه اسمش رو نشنیدم در این استان حاکم بشه دیری نمی پاد که دنبال نظام برده داری در شهرستانهای استان هم می روند. اما اینها بدونن اول تقوا و بعد تخصص، چیزی که ایشان نخواسته هر دو را ببینه یا نتونسته ببینه چون هر دو انشاالله در وجود آقای تیموری هست.

  [پاسخ]

 12. جناب اقای تیموری با تحصیلات آکادمیک و قرهمانی ورزش کشتی کشور می باشد و رزومه بسیار قوی مدیریت ایشان هیچگونه مشکلی برای معاونت و حتی مدیر کلی ادره کل ورزش استان را ندارد ولی از نظر سیاسی می تواند از مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان استان این سوال را بکنیم که جگونه است نیروهای جوان و تحصیل کرده مثل ابراهیم کرمی که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیرت تربیت بدنی است و قهرمان کشتی جهان می باشد نباید در دولت اعتدال جایگاهی در اداره کل ورزش و جوانان داشته باشند و امثال آقای تیموری که هیچگونه دیدگاه مشترکی با این دولت نداشته است باید معاونت اداره کل شود .

  [پاسخ]

 13. تا کور شود هرآنکه نتوان دید. انتصاب شایسته (شایسته ) و بجای(بجا ) آقای کامیاب تیموری که مدیری مدبر از دیار شهر مدیر پرور کوهدشت لرستان است را به خدمت تمامی مردم شهید داده و با غیرت این شهر و هم استانی های عزیز تبریک عرض می کنم.

  [پاسخ]

 14. میدانم که میداند اما جهت اطلاع مجدد منتقد کم مطالعه: خانواده ورزشی تیموری سه بردارند اول شهید والا مقام سیروس تیموری دروازه بان تیم فوتبال شهرستان , دوم کامران تیموری عضو تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی و سوم کامیاب تیموری عضو تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری اسلامی ایران. می شه بپرسم شما چند مرده هلاجید.

  [پاسخ]

 15. بنظر میرسد نویسنده باید مدتی صبر میکرد ودراین مدت کار مدیر جدیدو مورد برسی قرار میداد بعد این صحبتها را میکرد وای کاش از قهرمانیهای مدیر قبلی هم می نوشت وکارهای که دراین چند سال آن مدیریت از خود بجا گذاشته است وشایسته سالاری نباید کاری به زادگاه افراد داشته باشد

  [پاسخ]

 16. کاش در نوشتن مطلب تا حدودی رعایت انصاف شود
  قهرمانی های متعدد درسطح ملی و جهانی ، تحصیلات آکادمیک مرتبط ، داشتن تجربه مدیریت ، خوشنام و جوان بودن و از همه مهمتر سهم بزرگ در انقلاب داشتن (برادرشهیدوالامقام زنده یاد سیروس تیموری) و ………… اینها ویژگی ها و صفات بارز کامیاب تیموری است آیا معاونت اداره کل ورزش و جوانان شایسته و برازنده چنین فردی نیست ؟ واقعا جای تعجب داره اگه کسی از اخذ پست معاونت جناب تیموری آزرده شود .

  [پاسخ]

 17. سلام بر کوهدشت و مردان مرد آن، چه زود عقده ها نمایان شد بعد از آنکه دست هاشان به نخیل نرسید. آقای تیموری ثابت کرده بیدی نیست با این نسیمها بلرزه ایشان طوفانها دیده آقای س ا م.

  [پاسخ]

 18. به نظر نویسنده قلم رو عصایی قرار داده تا قدمهای لرزان پر تردیدش را در شاهراه نفسش که از قضا آبادش کرده پیش ببرد. بدون آنکه بخواهد ببیند در همان نزدیکی دره ای عمیق از گمراهی در انتظار رهروان این راه سیاه است. بخدا پناه می بریم از نفس سر کش.

  [پاسخ]

 19. بابا دمت گرم چنی بی منطقی!!!!!

  [پاسخ]

 20. واقعا این بابا باعث انسجام بیشتر مردم ما شد. ضمن آنکه از خدا می خواهیم اگر قابل هدایت است هدایتش کنه، ازش هم ممنونم که مصداق ” عدو شود سبب خیر ” است.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط