سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۳:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۴در ۱۲:۴۰ ب.ظ تعداد بازدید: 454 بازدید کد خبر:36791 چاپ خبر

عملیات اجرایی کارخانه ذوب آهن با اشتغالزایی مستقیم ۶۰۰ نفر در رومشکان آغاز می شود

0

محمدی نژاد:

فرماندار رومشکان گفت: با توجه به پیگیری های استاندار لرستان و تلاش های انجام گرفته، عملیات اجرایی  احداث کارخانه ذوب آهن با اشتغالزایی مستقیم ۶۰۰ نفر به زودی در این شهر آغاز می شود. به گزارش کشکان به نقل از اداره کل روابط  عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، محمد محمدی نژاد افزود: این […]

v312

فرماندار رومشکان گفت: با توجه به پیگیری های استاندار لرستان و تلاش های انجام گرفته، عملیات اجرایی  احداث کارخانه ذوب آهن با اشتغالزایی مستقیم ۶۰۰ نفر به زودی در این شهر آغاز می شود.

به گزارش کشکان به نقل از اداره کل روابط  عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، محمد محمدی نژاد افزود: این طرح با همکاری بخش خصوصی خارجی  و در منطقه تنگ بره رومشکان اجرا می شود.

وی اظهار داشت: با توجه به دستور استاندار در خصوص تسهیل شرایط سرمایه گذاری در استان، ۷۰ هکتار زمین از محل منابع طبیعی برای این طرح در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: منابع طبیعی استان با توجه به اختیارات استانی با واگذاری ۲۰ هکتار از این این میزان موافقت کرده و درخواست مجوز برای واگذاری ۵۰ هکتار مابقی به شورای عالی منابع طبیعی ارسال شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر عملیات تسطیح زمین آغاز شده  گفت: مجوز آب این طرح اخذ شده و مجوز گاز در دست بررسی است.

محمدی نژاد افزود: بنابر اعلام سرمایه گذار طرح کارخانه ذوب آهن رومشکان به منظور تولید شمش و میلگرد با سرمایه گذاری یکهزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی اجرا می شود.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جناب اقای فرماندار سلام : لطفا” در اظهارات ومصاحبه ها انصاف داشته با شید ذوب آهن را ملکشاهی پیگیر بودند گرچه زحمات استاندار هم قابل تقدیر است خواهشن در زادگاه تحول سیاسی کوهدشت ولرستان مواظب اظهارات خود با شید

  [پاسخ]

 2. جناب اقای امرایی سلام اقای فرماندار در صحبتاشون گفتند که استاندار در اجرایی شدن احداث ذوب اهن رومشگان تلاش نمودند چون که استاندار و دولت دراجرا مسول میباشند کار بزرگ را اقای نماینده انجام دادند ضمنا اقای محمدی نزاد از انصاف الگو و اسوه می باشند

  [پاسخ]

 3. سلام
  وعده جناب آقای نماینده محترم برای مردم مظلوم کوهدشت که سر از رومشگان در آورد،عدالت را از کجا باید جستجو کرد.

  [پاسخ]

 4. آقای فرماندار حتما میدونه که دراین اوضاع مملکت گرفتن کارخانه آنهم ذوب آهن کار هرکس نیست ،برای آقایان ملکشاهی وبازوند آرزوی موفقیت داریم

  [پاسخ]

 5. انصاف چیزی نیست جزء اینکه بگوییم *ملکشاهی تشکر*برای همه دوشهرستان میتواند مفید باشد

  [پاسخ]

 6. خداوند نماینده محترم واستاندار عزیز راحفظ کند وپتروشیمی کوهدشت هم احداث شود به امید آن روز

  [پاسخ]

 7. دو دوستان لطفا سنگ آقایان … و … را به سینه نزنید و مطمئن باشید احداث چنین طرح بزرگی در رومشگان با وجود بحران کم آبی کاملا مردود و غیر کارشناسی است ، ام به لحاظ ایجاد اشتغال باید به عرض برسانم مانند پتروشیمی لرستان که پس از گذشت بیش از ده سال تازه یک فاز آن به مرحله بهره برداری رسیده فرصتهای شغلی در سطح کارشناسی آن به غیر بومیان ( تبریزی ها ) رسیده و فقط در بخش خدمات از نیروهای بومی استفاده شده است .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط