سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۷:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۴در ۱۱:۲۸ ق.ظ تعداد بازدید: 425 بازدید کد خبر:36787 چاپ خبر

مشکل گل آلود بودن آب آشامیدنی روستای اکبر آباد کوهدشت برطرف می شود

0

با پیگیری پایگاه خبری کشکان

در پی درخواست اهالی محترم اکبر آباد شهرستان کوهدشت (بالاتر از آرامستان بهشت زهرا(س)) مبنی بر گل­ آلود بودن آب شرب در چند ماه اخیر و اظهار گله مندی از اداره آب و فاضلاب روستایی، توضیحاتی از طرف ریاست اداره آب وفاضلاب روستایی به خبرنگار کشکان ارائه شد که در ادامه توجه شما را به آن جلب می­ […]

۱۰۲۷۵۶_۴۶۷

در پی درخواست اهالی محترم اکبر آباد شهرستان کوهدشت (بالاتر از آرامستان بهشت زهرا(س)) مبنی بر گل­ آلود بودن آب شرب در چند ماه اخیر و اظهار گله مندی از اداره آب و فاضلاب روستایی، توضیحاتی از طرف ریاست اداره آب وفاضلاب روستایی به خبرنگار کشکان ارائه شد که در ادامه توجه شما را به آن جلب می­ نماییم. 

به طور کلی افت شدید سطح آب های زیرزمینی شهرستان کوهدشت در بخش مرکزی ناشی از خشک سالی های اخیر می باشد. از طرفی رانش زمین و خلاء موجود در زیز زمین نیز موجب ریزش برخی از چاه ها از جمله چاه آب روستای اکبرآباد نموده است. این امر باعث گردیده تا در برخی مواقع در طول سال به دلیل برداشت زیاد آب، این چاه پاسخ گوی نیاز آن روستا نباشد و به علت ریزش چاه، آب شرب محله مذکور هر از چند گاهی گل آلود شود.

آب و فاضلاب روستایی شهرستان کوهدشت به منظور حل این مشکل رایزنی های مختلفی با کارشناسان محترم امور آب داشته و با این جواب مواجه شده که در صورت حفر چاه جدید در حوالی چاه قبلی همین مشکل ادامه دارد. چون چاه های کشاورزی همجوار آن نیز دچار ریزش شده اند.

برنامه دوم آب و فاضلاب روستایی جهت حل این مشکل و ته نشین شدن و تصفیه آب، ساخت یک باب مخزن بتنی ۳۰۰ متر مکعبی در بالادست روستای اکبرآباد می­ باشد. به امید خدا این مخزن در دو ماه آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد و مشکل اهالی محترم اکبرآباد به طور کلی برطرف می شود.

 

گزارش: حسین ناصری/کشکان

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. خدا رو شکر
    البته اگه وعده نباشه

    [پاسخ]

  2. من و تو مردمی هستیم که از گنج رنج میسازیم

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط