سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۹:۵۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۴در ۱۰:۵۵ ق.ظ تعداد بازدید: 1,186 بازدید کد خبر:36773 چاپ خبر

(تصاویر) دشت ممنوعه کوهدشت!/ کشت چغندر قند در نزدیکی شهر

0

به گزارش خبرنگار کشکان، در حالی امروز شاهد کشت چغندر قند در فاصله چندصد متری شهرستان کوهدشت هستیم که اواخر سال گذشته بارها بحث ممنوعیت کشت ذرت و چغندر قند در این شهرستان از سوی مسئولین جهاد کشاورزی مطرح شد. همچنین وزارت نیرو نیز دشت های کوهدشت و رومشگان را به علت بحران آبی و […]

به گزارش خبرنگار کشکان، در حالی امروز شاهد کشت چغندر قند در فاصله چندصد متری شهرستان کوهدشت هستیم که اواخر سال گذشته بارها بحث ممنوعیت کشت ذرت و چغندر قند در این شهرستان از سوی مسئولین جهاد کشاورزی مطرح شد. همچنین وزارت نیرو نیز دشت های کوهدشت و رومشگان را به علت بحران آبی و کاهش شدید سطح آب های زیرزمینی دشت ممنوعه اعلام کرده است.

پایگاه خبری کشکان آمادگی دارد در صورتی که مجوزی برای کشت چغندر قند و دیگر محصولات آب دوست توسط جهاد کشاورزی شهرستان کوهدشت برای کشاورزان صادر شده است، جزئیات آن را برای اطلاع مخاطبان و افکار عمومی منتشر نماید.

 

عکس: مهدی دوست محمدی

 

IMG_1849 IMG_1850 IMG_1851 IMG_1852 IMG_1853 IMG_1854 IMG_1855 IMG_1856

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اگر گذرتان به جاده سرخ دم لکی وجاده دالاب بیافتد میبینید بیش از صد هکتار چغندر کاشته شده وبی وقفه وبه طور مداوم به صورت شبانه روز اب شرب این مردم برای دو نفر هدر میرود واقعا رعایت نمیکنند براستی مسوولان کجا هستندچرا حرف میزنند وعمل نمیکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 2. اى اى اى عجب چنرى!!!واقعا کوهدشت خوش آب و هوا کشاورز هاى سلحشورى داره.

  [پاسخ]

 3. واقعا در طول سالیان اخیر می بینیم باوجودبرخی مسئولین پیگیرکارکردن دردستگاههای مختلف به کاربر اساس وجدان افراد تبدیل شده نه کسی چک کننده وبازخواست کننده است ونه پیگیردراین باره هم اگرخود کشاورزاحساس کردکه مردم دارن از تشنگی می میرن بذار چغندر وذرت نکارم که نمی کاره ولی اگه وجدان نداشت وکاشت کسی جلودارش نیست باورکنیدیکی از اهالی روستایی میگفت درروزروشن جلوچشمان مردم معتادی اقدام به بالا رفتن ازتیربرق وسرقت سیم هاکردولی به خاطرعدم اطمینان ازبرخوردکسی گزارشی نداد فقط مانع از انجام کار شدند

  [پاسخ]

 4. لطفا هر چه زودتر بوته را بکنید و مانع ادامه این بی قانونی شوید

  کوهدشت درد بی ابی دارد قانون برای همه خوب است

  [پاسخ]

 5. متاسفانه همه دارن میکارن وکسی هم به کسی کاری نداره اینها همش شعارهای تبلیغاتی بعضیها بود تا خودشون رو در سایت ها ورسانه ها مطرح کنن وگرنه مشکل کم آبی کیلویی چند

  [پاسخ]

 6. آهای مسئولین محترم عصرها که هوا خنک میشود با ماشین دولتی بروید نگاه کنید از این همه آب اسراف شده در مسیر جاده سرخ دم لکی و جاده دالاب که شبانه روز بدون استراحت و بیش از اندازه مورد نیاز آبیاری چغندر قند صورت میگیرد . مگر چغندر چقدر برای ما مهم است که آب شربمان باید برایش هدر دهیم؟ چرا شعار بدون عمل میدهید؟ امروز مردم تشنه اند و شما روی صندلی های چرمی تکیه زده اید .خدا از گناهکاران هرگز در نگذرد انشا ءالله.

  [پاسخ]

 7. جالب این است که کسانی که چند صد هکتار ذرت و چغندر کاشتن سردمدار اعتراضات معشوره اند یکی نیست بگه اگر دلسوز این مردم ساده ای، خودت اولین قدم رو بردار و پول حاصل از آب مایه حیات این مردم را نخور.

  [پاسخ]

 8. خدایا از دست بی توجهی برخی از مسوولین به کی شکایت ببریم؟

  [پاسخ]

 9. با بازدیدی از حومه شهر کوهدشت میتوان دید ابها با تمام توان استحصال میشوند وکسی مانع نیست با توجه به سالیان خشک سپری شده وخشکیدن چاهها وچشمه ها با این رویه به بحران اب نزدیک شده ایم چغندرکاری که قند حاصله مضر سلامتی است بر اب شرب مردم ارجحیت ندارد.

  [پاسخ]

 10. تنها دلیل نگاه نکردن به اب بعنوان سرمایه ملی است.عزیزی می گفت در انگلستان با ۹ ماه بارندگی هدر دادن اب و شستن ماشین جریمه ۲۵۰۰ پوندی بدنبال داره.اب ثروت و سرمایه ملی است .اب را گل نکنیم و…….

  [پاسخ]

 11. با این بی آبی کشت چغندر!!! مسئولین خوابن پاییز بیدار میشن!!! مصوبات فقط روی کاغذ!!!

  [پاسخ]

 12. در دیاری که قانون روی کاغذ جا خوش کند و مسئولین دغدغه و وجدان کاری نداشته باشند و تمام هم و غمشان ارائه گزارش کار روی کاغذ باشد دیگر جایی برای اصلاح امور نمی ماند تا مسئولین دغدغه صندلی چرخ دار اتاق ریاست دارند و دل در گرو پست و سیاسی کاری، کارها سامان نمی یابد کشاورز نیز دغدغه نان خواهد داشت نه آب مردم! اجرای قانون بامجری قانونمند و تواناست

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط