سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۹:۴۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۴در ۱۱:۰۰ ب.ظ تعداد بازدید: 160 بازدید کد خبر:36767 چاپ خبر

جشنواره مطبوعات و خبرگزاری غرب کشور فردا یکشنبه در خرم آباد آغاز می شود

0

هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور فردا یکشنبه سوم خرداد ماه با حضور فعالان رسانه ای پنج استان در خرم آباد آغاز می شود. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، معاون فرهنگی و هنری اداره کل گفت: این جشنواره فردا عصر با […]

۲۶۱۹۶۴_orig

هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور فردا یکشنبه سوم خرداد ماه با حضور فعالان رسانه ای پنج استان در خرم آباد آغاز می شود.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، معاون فرهنگی و هنری اداره کل گفت: این جشنواره فردا عصر با گشایش نمایشگاه این جشنواره آغاز بکار خواهد کرد و پس از روز برگزاری و برنامه های متعدداز جمله کارگاههای آ»وزشی، نفرات برگزیده روز چهارشنبه هفته جاری طی مراسمی معرفی می شوند.
ماشاالله امان‎اللهی بهاروند افزود:حدود یکهزار و ۵۰۰ اثر به دبیرخانه هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور در خرم آباد ارسال شده است.
وی گفت: مهلت ارسال آثار تا ۳۱ فروردین بوده که با توجه به استقبال گسترده و درخواست اهالی رسانه ، زمان ارسال آثاردو بار تا ۱۲ و ۱۷ اردیبهشت تمدید شد.
وی اظهار داشت: هشتمین جشـنواره منطقه­ای مطبوعات و خبرگزاری­هـای غرب کشور با حضور استان­های ایلام، کردستان، کرمانشاه، همدان و لرستان، سوم تا ششم خرداد ماه سـال ۱۳۹۴ برگزار می شود.
امان الهی بهاروند گفت: بخش های جشنواره شامل سه بخش تخصصی و حرفه ای(منطقه ای) ، شامل مقاله ، سرمقاله و یادداشت ، عکس ، طراحی و صفحه آرایی ، طنز (مکتوب) ، طنز (تصویری) ، تیتر ، خبر ، مصاحبه ، گزارش است و بخش ویژه (منطقه ای) که در این بخش مقالات تحلیلی مندرج در مطبوعات و خبرگزاری ها با موضوع شعار سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» بررسی خواهد شد.
وی ، همچنین بخش سوم را شامل بخش موضوعی و حمایتی (استانی)عنوان کرد و افزود: این بخش شامل: محیط زیست (با حمایت و اعطای جوایز از سوی اداره کل محیط زیست استان لرستان)می باشد.
وی اظهار داشت :در این بخش فقط نشریات و خبرگزاری های داخلی استان لرستان مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و در بخش موضوعی صرفارشته های ، مقاله ، گزارش، عکس، مورد ارزیابی قرار می گیرد.
به گفته بهاروند حدود ۴۵۰ نفر آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده اند.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط