سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۹:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۱۱:۴۱ ب.ظ تعداد بازدید: 1,798 بازدید کد خبر:36719 چاپ خبر

انتصاب کامیاب تیموری به عنوان معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان لرستان

0

به گزارش خبرنگار کشکان، بر اساس حکم عزیزپور مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان، کامیاب تیموری به عنوان معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان منصوب شد. تیموری سوابق عضویت در شورای شهر کوهدشت، شهرداری کوهدشت و تدریس در دبیرستان های این شهرستان را در کارنامه کاری خود دارد.     […]

۲۴۷۵۹۷۳۵۶۷۶۹۱۸۲۷۴۹۵۷ (۱)

به گزارش خبرنگار کشکان، بر اساس حکم عزیزپور مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان، کامیاب تیموری به عنوان معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان منصوب شد.

تیموری سوابق عضویت در شورای شهر کوهدشت، شهرداری کوهدشت و تدریس در دبیرستان های این شهرستان را در کارنامه کاری خود دارد.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. آقای تیموری بسیار محجوب و از قهرمانان ملی پوش کشتی فرنگی کشور بوده اند که با سوابق اجرائی که دارند انشاالله موفق بوده و برای کوهدشت افتخار است که فرزندانش در عرصه های مختلف گل سر سبد هستند.

  [پاسخ]

 2. دست مریزاد برادر عزیز پور واقعا نشان دادی که اصلاح طلبی . …

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  از خدا بترسید دنیا رو اینقدر با چپ و راست کوچک نکنید.

  [پاسخ]

 3. ضمن عرض تبریک به جناب تیموری عزیز و مردمی، انشاا… که سبب خیر و نیز کمک به مردم شهر و استان باشند.

  [پاسخ]

 4. بفرماییداینم دولتی که بارای اصلاحات سرکارامداین اقاازچهره های ضداصلاحات ومحکم اصولگراست

  [پاسخ]

 5. مدیری که به ۲۴ خرداد۹۲ اعتقادندارد نباید مدیر بماند(دکترروحانی) ولی آقای عزیزپورکه معتقدند به تدبیروامید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 6. ما هم از دولت تدبیر و امید برای این انتخاب ها… تشکر میکنیم

  [پاسخ]

 7. انتخاب رئیس ستاد انتخاباتی اقای قالیباف درشهرستان کوهدشت . دردولت روحانی بعنوان معاون مدیرکل ورزش به یاران روحانی تبریک عرض مینمایم .اقای استاندار کو رای بچه های اصلاح طلب

  [پاسخ]

 8. ضمن عرض تبربک ارزوى سربلندى در سابه خدمت خالصانه
  براى اقاى تبمورى را دارم

  [پاسخ]

 9. این انتصاب که با توجه به سوابق واقعا بجا است را به مردم کوهدشت تبریک میگویم.

  [پاسخ]

 10. عجب تدبیری دارد دولت تدبیروچه امیدواری خوبی نیزبرای اصولگرایان

  [پاسخ]

 11. با سلام خدمت دوستان اعتدالگرا ی اصلاح طلب عزیز دوستان به جای این همه نزاع و درگیر مانع چنین انتصاب هایی شوید شمایی که تاب تحمل افکار نزدیک به هم ودر یک راستا را ندارید و یا در مانع انتصاب بزرگانی چون آزادبخت شدید و سنگ اندازی کردید و یا حضور چند جوان ستاد دکتر روحانی را مانع اهداف خو د دانسته ودر بین جوانان عزیز اصلاح طلب خودی و غیر خودی راه انداخته و چوب لای چرخ هم قرار داده چرا در مقابل چنین انتصاب هایی سکوت کرده و فقط نظاره گر هستید به خود بیایید و تفرقه را کنار گذاشته واز تمام جوانان عزیز اصلاح طلب استفاده کنید آقای وزیر و مدیر کل منصوب با چنین انتصابی نشان دادند در کجای اصلاحات و اعتدال قرار دارند ستاد های آقای روحانی نیز نباید سکوت کنند چرا این آقایان با دولت محترم آقای روحانی همسو نبود و نیستند و تفکر سیاسی شان مشخص است

  [پاسخ]

  واقع گرا در :

  درود بر اعتدالگرای عزیز ما هم موافقیم امید است مدیر کل محترم با چنین انتصاب هایی که جایی دیگر در میان ما ندارند برکنار شود

  [پاسخ]

 12. انصافا به کار گیری ایشان که رئیس ستاد دکتر قالیباف در شهرستان کوهدشت بوده اند در دولت تدبیر وامید ،آن هم با وجود خیل عظیم نیروهای معتقد به تدبیر وامید و در عین حال توانمندتر از ایشان ظلم بزرگیست .

  [پاسخ]

 13. این انتصاب واقعا شایسته و بجا را خدمت پیشکسوت کشتی کشور و مدیر ارزنده جناب آقای تیموری و همچنین آقای عزیز پور تبریک عرض می کنم.

  [پاسخ]

 14. قابل توجه رییس ستاد دکتر روحانی رییس ستاد قالیباف معاون ورزش و رییس ستاد رضایی مسئول ارشاد سنقر شما…………………؟

  [پاسخ]

 15. مهرداد امرایی ازرومشگان

  واقعا جناب عزیزمدیر کل تربیت بدنی نشان دادی شما نه اصلاحاتی ونه اعتدالی هستید

  [پاسخ]

 16. انتصاب این فردمحجوب و کارآزموده را به ایشان و مردم کوهدشت تبریک عرض میکنم و از آقای عزیزپور مدیرکل محترم هم صمیمانه تشکر می نمایم.

  [پاسخ]

 17. آقای شهروند این سوال رواز اقای تیموری بپرسید که موقعی که شهردارکوهدشت بودند از خدا نترسیدند که با چپ وراست کردن شهرداری رو نابود کردند وبااستخدام حدود صدنفر ازاهالی…شهرداری رو به این وضع فعلی رسوندند مطمعن باشید ورزش لرستان هم بااین انتخاب ویران گردید

  [پاسخ]

 18. ایوب خان کوشکی وبرادران ازادبخت که بچه های ستادروحانی بودیدتحویل بگیرید

  [پاسخ]

  بی طرف میگه در :

  همینه از اردوگاه اصلاح طلبا ن پر مدعای شهر در ان برهه زمانی ایوب ریاست ستاد شد باید به شجاعت وغیرتش تحسین گفت .همه میدانند که ایوب ادمی نبود که دنبال پست برود .شما اصلاح طلبان که دقایق اخر به ایوب پیوستید جلوتر از او اقدام میکردید تا اینچنین …

  [پاسخ]

  لیوه بیمه در :

  صحیح میفرمایید این وچون اصلاحاتی هایی که الن سهم خواهی میکنن ادعای فرمانداری کردند ادعایبخشداری میکنن اون موقع جرات ظاهرشدن به خودشان ندادن ولی ایوب میتونه ازشجاعت ۲سال پیشش استفاده کنه گرچه خیری ندیده تاالن ولی برسرعقایدش باشه

  [پاسخ]

 19. ضمن تبریک به دوست عزیزم جناب آقای تیموری.
  امیدوارم سربلند و موفق در مسئولیت جدید انجام وظیفه نمایید./.

  [پاسخ]

  سهراب پور در :

  محمود خان منتظریم شما هم مدیر کل یا رییس جایی شوید دور از انتظار نیست

  [پاسخ]

 20. جهت اطلاع دولت تدبیر و امید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  آقای…(اصلاح طلب) برای معاونت اداره کل ورزش و جوانان معرفی شد نپذیرفتند اما جناب آقای تیموری (اصولگرا) معرفی شد بلا فاصله ایشان را منصوب کردند مراتب جهت اطلاع دولت تدبیر و امید !!!!!!!!!بحث سر صلاحیت آقای تیموری نیست بحث سر اینست که در دولت احمدی نژاد به سرایه دار هم رحم نکردند!! انتصابات اخیر در استان لرستان و استان کرمانشاه سوال بر انگیز است ….

  [پاسخ]

 21. من اصلاح طلب هستم و همه شما می دانید آقای تیموری آدم معتدلیست و آدم کسی نبوده من این انتخاب را عین اعتدال و مدبرانه می دانم مگر اینکه در این زمانه اعتدال مساوی افراط باشد و گفته بوش ملاک باشد که هر کس با ما نیست بر ماست.

  [پاسخ]

  حقیقت در :

  آره آن زمان که اصولگرا و اصلاح طلب بود در شهرداری اصلاح طلب بگیر بود و همه نیروهای ارزشی شهرداری را قلع و قمع کرد و حتی به سرنوشت مردم هم رحم نکرد و حالا که دولت اعتدال است اعتدالگرا شده و یادش رفته که مسؤل ستاد قالیباف بوده.

  [پاسخ]

 22. امیدوارم موفق وسربلند باشی .

  [پاسخ]

 23. انتصاب واقعا به حق و واقعا شایسته عمل گرای واقعی قهرمان ملی پوش، مدیر اجرایی، فرهنگی متعهد، سمبل یک کوهدشتی با شخصیت و البته خوشتیپ… را به همه بچه های کوهدشت تبریک عرض می کنم.

  [پاسخ]

 24. برخی دوستان کمی بی انصافی به خرج میدهند،انصافا آقای تیموری درسته که در اردوگاه اصولگراییه ولی مشی معتدل و میانه ای داره و انتخابش بیشتر تخصصیه تاسیاسی. ایشون سالها جزو تیم ملی کشتی بوده و در شهرداری هم در بعد شهر سازی و خدمات شهری موفق عمل کرده اند. خدا شاهد است که من اصلاح طلب تمامی هستم ولی نباید حقیقت را فدای سیاسی کاری کرد.

  [پاسخ]

 25. اصلاح طلب شهرداری

  آقای خوشناموند فکرنکنم شما اصلاح طلب باشید

  [پاسخ]

 26. شهروند عزیز با نظرت کاملا مؤافقم بعد از آقای تیموری هر شخص قوی برای شهرداری می اورند باز نمی تونه شهرداری را سامان بده چون اگه هنر کنه حقوق این صد نفر اضافه و بیکار را بده باید براش بنر بزنیم مدیری که بدون اینکه کارشناسی کنه ببینه آیا اون اداره تحمل بار سنگین صد نفر استخدامی را داره یا نه باید به حالش گریست نه اینکه تبریک گفت.

  [پاسخ]

 27. گمان نکنم “اصلاح طلب شهرداری” ازشهرداری باشی. چون اینجا چپ و راست از دوران کامیاب تیموری به نیکی یاد می کنند و از ایشان راضی هستن.

  [پاسخ]

 28. برادر حزب ا….تیموری بسیار محجوب ، انتصاب شما را به سمت معاون اداره کل ورزش وجوانان را تبریگ می عرض می نمایم که با سوابق اجرائی که دارند انشاالله موفق بوده و برای کوهدشت افتخار است که فرزندانش در عرصه های مختلف گل سر سبد هستند.

  [پاسخ]

 29. با سلام واحترام
  بنده یکی از کارکنان شهرداری کوهدشت هستم ،این روزها خیلی مورد بی مهری قرار میگیریم،متولیان به اصطلاح اصلاح طلب شهرداری با اعمال سیلسی کاریهای فراوان حقوق بسیاری از کارکنان را قلع و قمع میکنند،،این روز ها بیشتر کمبود وجود مهندس تیموری احساس میشود،دوستان به نظر من ایشان اعتدالگرا به معانی واقعیست،کسی که در پرداخت حقوق هیچ تبعیتی بین جناح های شهرداری قائل نمیشد،،،ان شالله در همه مراحل زندگی همچون گذشته موفق و مؤید باشند

  [پاسخ]

 30. دوست همکار اگه کامیاب بدون برنامه شماها رواستخدام نمیکرد الان این وضع شهرداری نبود وحقوق مابدبختها قلع وقمع نمیشد.

  [پاسخ]

 31. خیلی برای دولت تدبیر و امید متاسفم باری چنین انتصاب هایی

  [پاسخ]

 32. ضمن عرض تبریک به اقای تیموری باید به عرض دوستان منتقد برسانم آقای کامیاب تیموری کسی هستند که در زمان شهردار بودن بیشترین متراژ آسفالت را در بین تمام شهرداران گذشته در شهر کوهدشت انجام دادندهمچنین سایر امور عمرانی که در بیلان عملکرد ایشان در شهرداری موجود می باشد با وجود سنگ اندازیهای … شورای شهر وسایر عوامل . در باره ی استخدامهایی هم که باعث انتقاد از ایشان شده باید به عرض برسانم در شهری که نه کارخانه ای دارد ونه کاری برای جوانان ،معلوم است که هر شهرداری باتوجه به قبیله ای بودن شهر کوهدشت مجبور به استخدام تعدادی میشود همان گونه که در سایر ادارات کوهدشت این روال مرسوم است در خصوص اصولگرا بودن ایشان ،مگر دولت تدبیر وامید آقای روحانی دولت معتدلی نبود که با شعار استفاده از تمام نیروهای کار آمد ، بر سر کار آمد ، با توجه به سابقه درخشان مدیریتی آقای تیموری وهمچنین مقبولیت ایشان از طرف مردم ومسئولین باید خیلی زودتر از ایشان در جایگاه های بالاتر استفاده میشد که باتوجه به سنگ اندازیهای برخی از سیاست زدگان از این امر جلوگیری شد که خوشبختانه اکنون این امر محقق گردید.به امید موفقیت آقای تیموری در این جایگاه و انشا اله در جایگاههای بالاتر مدیریتی که انصافا ایشان لیاقت وقابلیت وتوانایی آن رادارند

  [پاسخ]

 33. عزیزم بنده علی نور دارابی هستم استخدام سال ٧۴ هستم

  [پاسخ]

 34. با سلام – انشااله موفق وپیروز باشید.

  [پاسخ]

 35. انشا.. به اون چیزی که لایقش هستی خواهی رسید.
  درپناه حق…..

  [پاسخ]

 36. ما که ندیدیم بگید تا قدم بزنیم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط