سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۲:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۳:۰۶ ب.ظ تعداد بازدید: 334 بازدید کد خبر:36677 چاپ خبر

اختصاص ۱۲.۸ میلیارد تومان برای اجرای ایستگاه های پمپاژ آب کوهدشت

0

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از اختصاص ۱۲.۸ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های ایستگاه پمپاژ آب شهرستان کوهدشت خبر داد. مهرداد غضنفری در گفتگو با مهر اظهار داشت: در مجموع طی امسال برای اجرای پروژه های ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی شهرستان کوهدشت بیش از ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص پیدا […]

IMG15120906

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از اختصاص ۱۲.۸ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های ایستگاه پمپاژ آب شهرستان کوهدشت خبر داد.

مهرداد غضنفری در گفتگو با مهر اظهار داشت: در مجموع طی امسال برای اجرای پروژه های ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی شهرستان کوهدشت بیش از ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص پیدا کرده است.

وی بیان داشت: این میزان اعتبار از محل اعتبارات عمرانی و همچنین اعتبارات ۸۵ درصد بلاعوض برای این پروژه ها در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با تاکید بر اینکه کار ساخت ایستگاههای پمپاژ آب کشاورزی این شهرستان به اتمام رسیده است عنوان کرد: در این راستا شبکه های فرعی این ایستگاههای پمپاژ آب کشاورزی باقی ماده که هم اکنون کار اجرایی آنها در حال انجام است.

غضنفری با بیان اینکه شهرستان کوهدشت دارای هفت پروژه ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی است بیان داشت: برخی از این پروژه ها از سال ۸۱ آغاز شده و این در حالیست که به مرحله بهره برداری هنوز نرسیده اند.

وی با بیان اینکه هدف گذاری سازمان جهاد کشاورزی لرستان بهره برداری از دو ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی کوهدشت تا هفته دولت امسال است تصریح کرد: پنج ایستگاه پمپاژ دیگر نیز که بیش از دو هزار هکتار از اراضی کشاورزی منطقه را تحت پوشش قرار خواهند داد به زودی به بهره برداری خواهند رسید.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. با سلام جناب آقای مدیر کل محترم امسال قرار بود کشت جغندر در کوهدشت به علت کم آبی ممنوع بشه ولی چی شد چرا دوباره کاشته شد چرا کشت جایگزین عملیاتی نشد کوهدشت بحران کم آبی دارد لطفا رسیدگی کنید

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط