سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۲:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۱۰:۲۳ ق.ظ تعداد بازدید: 511 بازدید کد خبر:36671 چاپ خبر

حل مشکل پروانه ساخت زمین های فاز ۲ فرهنگیان کوهدشت

0

شهردار کوهدشت:

دکتر جافری شهردار کوهدشت در گفتگو با خبرنگار کشکان گفت: با پیگیری های صورت گرفته از ناحیه شهرداری، شورای شهر و تعاونی مسکن فرهنگیان کوهدشت، موانع چندین ساله اراضی فاز ۲ فرهنگیان مرتفع گردیده است. جافری ادامه داد: بر همین اساس فرهنگیان محترم مالک این اراضی می توانند درخواست صدور پروانه ساخت خود را به […]

۰daf7c10-1346-4bd7-9bd9-d5dd221e9fac_20150426_101648

دکتر جافری شهردار کوهدشت در گفتگو با خبرنگار کشکان گفت: با پیگیری های صورت گرفته از ناحیه شهرداری، شورای شهر و تعاونی مسکن فرهنگیان کوهدشت، موانع چندین ساله اراضی فاز ۲ فرهنگیان مرتفع گردیده است.

جافری ادامه داد: بر همین اساس فرهنگیان محترم مالک این اراضی می توانند درخواست صدور پروانه ساخت خود را به شهرداری کوهدشت تحویل داده تا وفق ضوابط اقدامات لازم به عمل آید.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب اقای دکتر جافری شهردار محترم شهرستان کوهدشت ، جناب آقای دکتر قطعا حضرتعالی با معنی و مفهوم جمله— کل إ یه لا یه إ یلا– آشنایی دارید و معنی این جمله زیبای لکی مصداق وضعیت زمینهای ورودی شهر کوهدشت بعد از کوی پاسداران روبروی ساختمان جدید سپاه پاسداران است ( زمینهای آموزش عالی ) که نه تنها سیمای شهرستان کوهدشت را زیر سئوال برده است بلکه باعث گردیده مالکان آنها به دلیل نبود زیر ساخت نتوانند نسبت درخواست صدور پروانه از آن شهرداری محترم اقدام نمایند مگر بغییر از این است که سیمای یک شهر معرف فرهنگ و وضعیت آبادانی در آن شهر و عملکرد شهرداری است حال سئوال این جاست که برنامه حضرتعالی نه تنها به عنوان یک شهردار بلکه به عنوان یک فرد تحصیلکرده در رشته شهرسازی برای این مشکل چیست ؟ با یک حساب سر انگشتی میتوان دریافت که هرگاه شهرداری به کمک سایر دستگاههای متولی مانند اداره برق ، آب و فاضلاب و گاز شهرستان اقدام به اجرای زیر ساخت نماید نه تنها این مشکل به راحتی حل خواهد شد بلکه علاوه بر کسب درآمد اقدامی در خور و شایسته انجام داده اند که قابل تقدیر خواهد بود.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط