سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۴:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۸:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,050 بازدید کد خبر:36397 چاپ خبر

جوابیه روابط عمومی آبفار کوهدشت به گزارش بی آبی روستای خوشناموند

0

در پی درج گزارش “بی آبی خوشناموند را می سوزاند/ روستاییان: پول نداریم آب برای خوردن بخریم” در پایگاه خبری کشکان روابط عمومی آبفار کوهدشت جوابیه ذیل را به دفتر این سایت ارسال نموده که عیناً درج می شود: با سلام عملکرد آبفار کوهدشت در راستای تامین آب روستای خوشناموند در طول سنوات گذشته ۹ حلقه چاه […]

Golestanema3

در پی درج گزارش “بی آبی خوشناموند را می سوزاند/ روستاییان: پول نداریم آب برای خوردن بخریم” در پایگاه خبری کشکان روابط عمومی آبفار کوهدشت جوابیه ذیل را به دفتر این سایت ارسال نموده که عیناً درج می شود:

با سلام
عملکرد آبفار کوهدشت در راستای تامین آب روستای خوشناموند
در طول سنوات گذشته ۹ حلقه چاه عمیق در اعماق مختلف حفر شده که حتی یکی از آنها در سال ۸۸ سه برابر آب مورد نیاز اهالی روستا را داشته است ولی به علت افت شدید سطح آبهای زیرزمینی که ناشی از خشکسالی های اخیر می باشد چاه های مذکور هر کدام یکی پس از دیگری خشک و از مدار خارج شده اند بطوریکه در حال حاضر یک حلقه چاه با آبدهی ۳ لیتر در ثانیه در مدار می باشد حتی در سال ۹۳ دو حلقه چاه در روستای فوق الذکر حفر شده که فاقد آبدهی مناسب بوده اند،لذا با توجه به اینکه نه تنها منطقه مذکور (خوشناموند)بلکه تمام روستاهای ضلع جنوب شرقی این شهرستان از نظر منابع آب زیرزمین فقیر می باشند که مسئولین امر (اداره آب وفاضلاب شهرستان) تصمیم گرفته اند از نقاط دوردست که دارای منابع آب پایدار هستند نسبت به تامین آب روستای مذکور اقدام نمایند و به همین خاطر این امور جهت این مهم اقدام به حفر دو حلقه چاه آهکی از نقاط دور دست نموده است که در صورت تامین اعتباری به مبلغ ۵۰ میلیارد ریال جهت اجرای خط انتقال(۲۰کیلومتر) و احداث ایستگاه پمپاژ عملیاتی خواهد شد.((انشالله))

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باسلام خدمت مسئولین ذیربط . امیدواریم این منطقه دوردست برای تامین آب روستای خوشناموند منطقه داوودرشید نباشد زیرا با اعتراض شدید اهالی مواجه می شود لازم بذکر است که چاههای حفر شده که آب ۳ روستای داوودرشید- روستای تنگ گراز و قبر موسی (در مجموع ۵ روستا) راتامین می کنند فقط روزی چند ساعت قدرت آبرسانی دارند.

  [پاسخ]

  گل پسر در :

  جناب آقای آزادبخت
  با سلام
  درست اشاره نمودید،منطقه مذکور داود رشید نمی باشد.اما به هر حال انشالله روستای خو شناموند و … از آب پایدار خوب و بهداشتی بهره مند خواهند شد.

  [پاسخ]

 2. از موقغی یادم هست این روستا اب ندارن نیازی به توجیه نیست جناب اقایان ابفا مردم دارن میبینن بعدش میگید چاه حفر شده کو اب کو چاه

  [پاسخ]

 3. با سلام و ادب
  خدمت حضرتعالی عرض کنم که اطلاعات چندانی نسب به تلاشهای بی وقفه این امور ندارید .هدف این امور خدمت رسانی به روستائیان عزیز می باشد و انشالله به این مهم می رسیم و مردم عزیز هم می بینند.

  [پاسخ]

 4. تا شما آب روستاها را تامین کنید روستاییان همه کوچ می کنن به شهر .پیامد اون بیکاران زیاد منطقه.توجـــــــــــــــه بیکــــــــــــــــاران

  [پاسخ]

 5. گل پسر میشه بفرمایید مسیر ابرسانی از کجا شروع میشه و مسیر از کجاها به قبر موسی و خوشناموند میرسه

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط