سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۰:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۱:۳۹ ب.ظ تعداد بازدید: 1,370 بازدید کد خبر:36347 چاپ خبر

همایش تقدیر از برگزیدگان طرحهای آموزش ابتدایی و یادواره معلم فقید مرحوم حاج علی کوشکی در کوهدشت برگزار شد

0

این مراسم به همت مقطع ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت و آموزشگاه های غیردولتی فرهنگ و شکوفه های زندگی متعلق به معلم فقید مرحوم حاج علی کوشکی در کانون نور برگزارشد. مومنی مدیر آموزش و پرورش کوهدشت در این مراسم ضمن تبریک به برگزیدگان طرح های ابتدایی والمپیاد دانش آموزی یادواره مرحوم کوشکی و همچنین آرزوی […]

این مراسم به همت مقطع ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت و آموزشگاه های غیردولتی فرهنگ و شکوفه های زندگی متعلق به معلم فقید مرحوم حاج علی کوشکی در کانون نور برگزارشد.

مومنی مدیر آموزش و پرورش کوهدشت در این مراسم ضمن تبریک به برگزیدگان طرح های ابتدایی والمپیاد دانش آموزی یادواره مرحوم کوشکی و همچنین آرزوی علو درجات برای این معلم فقید ،در سخنانی آموزش ابتدایی را سنگ بنا و پایه و اساس علم آموزی عنوان نمود و افزود: آموزگار شکل دهنده خمیرمایه تفکر ،دانش و شخصیت یک دانش آموز به شمار می آید که با رنج و مشقات فراوان آن را می سازد و تحویل مقاطع بالاتر می دهد.

در ابتدای این همایش آقای عزیز کوشکی از فرهنگیان شهرستان کوهدشت و فرزند مرحوم حاج علی کوشی در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطر پدر فقید خود ،گزارشی از روند اجرای المپیاد دانش آموزی به مدیر آموزش و پرورش و والدین دانش آموزان ارائه نمود.

از برنامه های اجرا شده در این مراسم اجرای سرود توسط دانش آموزان آموزشگاه بهار، اجرای خواننده کوهدشتی مهدی مرادی و قرائت شعر توسط خانم فائزه میرزایی بود.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم با حضور مسئولین و پیشکسوتان از برگزیدگان طرح های ابتدایی و المپیاد دانش آموزی با اهدا لوح سپاس و هدایا تقدیر شد.

عکس:‌بیات آزادبخت


bayat azadbakht (3)

bayat azadbakht (19)An7rJ

bayat azadbakht (2)

bayat azadbakht (16)

bayat azadbakht (1)

bayat azadbakht (5)

bayat azadbakht (6)

bayat azadbakht (8)

bayat azadbakht (17)

bayat azadbakht (18)

bayat azadbakht (4)

bayat azadbakht (7)

bayat azadbakht (9)

bayat azadbakht (10)

bayat azadbakht (12)

bayat azadbakht (11)

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. خداوند رحمت کند مرحوم کوشکی

  [پاسخ]

 2. جای بسی تاسف است که هدیه ای که به فرهنگیان داده شدبیست هزارتومان پول نقدبودواقعاشرم آوربود

  [پاسخ]

 3. با تشکر امیدواریم اینگونه سنتهای حسنه رواج بیشتری پیدا کنند خداوند روح همه معلمین و آموزگاران را شاد کند

  [پاسخ]

 4. این جورمراسمی نه تنهاباعث تکریم معلمان نشدبلکه باعث لکه دارشدن شخصیت آنان شدهمه بدانندمعلمینی که دراین روزازمدیراداره جایزه دریافت کردندبیست هزارتومان پول نقدبودتاسف.تاسف.تاسف.تاسف.تا………..‌‌‌‌‌‌..ریاست محترم اداره

  [پاسخ]

  شهروند در :

  جناب دلواپس فکر می کنم شاگرد کریمی قدوسی هستی چون در هیچ نظری از شما منطق ندیدم

  [پاسخ]

  يار در :

  مگه شخصیت معلم با کم و زیاد شدن پول لکه دار میشه

  [پاسخ]

 5. با تقدیر تشکر از تلاش همکاران زحمت کش مقطع ابتدایی

  [پاسخ]

 6. اجرای جنین مراسمی برای تقدیر از دانش آموزان وهمکاران فرهنگی لازم بوده وهست.ممنون از اقای شیخی وکوشکی

  [پاسخ]

 7. همایش خوب منظم وکوتاهی بود

  [پاسخ]

 8. همه باید در خدمت اموزش و دانش آموزان باشیم نه…..

  [پاسخ]

 9. کل نفس ذائقه الموت
  گرامی باد یاد وخاطره ارزشمند همکار گرانقدر ومعلم خستگی ناپذیر مرحوم حاج علی کوشکی که تا آخرین لحظات عمر پر برکتش حتی در آستانه بیماری لحظه ای از تلاش وفعالیت باز نایستاد.روحش شادباد.

  [پاسخ]

 10. باسلام وخسته نباشید خدمت سروران معزز بخصوص شخص برنامه محور وخادم ابتدایی جناب آقای شیخی وفرزندان برازنده مرحوم حاج علی کوشکی بقرآن من خودم گواهی می دهم شب قبل از این مراسم که در مقطع بودم آقای شیخی گفتند از دو روز پیش (با وجود سکته ی عمویش که خدا قرین رحمتش کند)هنوز به خانه نرفته ودلتنگ فرزند خردسالش می باشد؟؟/چرا ما همیشه به جرقه ها ی که در راستای تجلیل از یک قدم مثبت برداشته می شود به دیده ی اغماض می نگریم همه از وضعیت بودجه مدارس وآموزش وپرورش آگاهیم بی برنامگی دولتهای قبلی در این دولت قحطی پول وآورده چرا کتمان می کنیم بله قدر معلم خیلی بالاتر از ۲۰ و۳۰ هزار تومان است حق دارید ولی نفس عمل قابل تقدیر است دست مریزاد میگم به آقای شیخی دوست مدیر ومدبرم که هرکز فکر نمی کردم اینقدر توانا ومدیر توانمندی باشند البته ایشان تحصیل کرده ی رشته ی برنامه ریزی هستند آیا درحین مراسم متوجه شدید که اغلب برگزیدگان از طیف دوستان اصولگرا بودند اگر ما در دوران تصدی برادران اصولگرا الا یک برگه لوح تقدیر چیزی دیدیم بفرمایند کی وکجا ؟؟؟؟که این طرز برخورد هم از خصوصیات وویژگی های برادر ارزشمندم آقای شیخی است ؟؟درود برهمه شهدا وامام شهدا ورهبرمعظم انقلاب همگی را به اندیشیدن ومنصف بودن وایمان داشتن توصیه وخودم را کمتر از همه تان در این راه می دانم مانا ومنثور ومنصور باشید

  [پاسخ]

 11. با سلام مدیریت آموزش و پرورش می بایست به این نکته توجه نماید که داشتن برنامه در هر راستایی با هرکدام از غیر دولتی های تبلیغی است برای آن آموزشگاه لذا توجه به این نکته ضروری است

  [پاسخ]

 12. با سلام ضمن یاد معلم فقید شهرمان مرحوم حاج علی کوشکی ، بر حسب وظیفه چند نکته قابل ذکر است که خدمت خوانندگان ارجمند یاد آوری می کنم .۱ – معلمی شان است نه شغل که با کیل وزن شود . ۲- مرحوم حاج علی کوشکی اولین ماسس مدارس غیر انتفاعی در کوهدشت خود یک نو آور آموزشی بود که من خودم با توجه به رشته ام هر زمانی که خدمت ایشان از نزدیک می رسیدم نکاتی تازه و نو می گفت و وسایل آموزشی که تهیه می کرد با آموزش روز برابر بود . ۳- ضمن اینکه افکار اقتصادی خوبی داشت به دانش آموزان نیازمند و محتاج تا جایی که امکان داشت کمک می کرد ، نمونه آن : حضور یکی از دانش آموزان مقیم تهران در تشیع جنازه ایشان بود ( پدر دانش آموز گفت : هر کاری کردم که از آمدن منصرف شود قبول نکرد و گفت : زمانی که تو تصادف کردی و ما از نظر اقتصادی در مضیقه بودیم چقدر به ما کمک کرد هم از نظر مالی و شرعیه مدرسه و هم از نظر روحی . ۴- در ضمن متانت آقای شیخی آرام ستودنی است .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط