سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۵:۳۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۱:۰۵ ق.ظ تعداد بازدید: 1,315 بازدید کد خبر:36065 چاپ خبر

«تورج حسنی راد» استاد برگزیده دانشگاه پیام نور لرستان در سال ۹۴ شد

0

    کشکان: رییس دانشگاه پیام نور لرستان در نشست هم اندیشی اعضای هیئت علمی  بیان داشت: این ایام، ایام مبارک و فرخنده ای است که به نام هفته معلم نام گذاری شده و پاسداشت از مقام هادیان و عالمان است. وی با بیان اینکه  معلم اصلی ترین عنصر تعلیم و تربیت است عنوان کرد: امروزه […]

 

IMG_2233

 

کشکان: رییس دانشگاه پیام نور لرستان در نشست هم اندیشی اعضای هیئت علمی  بیان داشت: این ایام، ایام مبارک و فرخنده ای است که به نام هفته معلم نام گذاری شده و پاسداشت از مقام هادیان و عالمان است.
وی با بیان اینکه  معلم اصلی ترین عنصر تعلیم و تربیت است عنوان کرد: امروزه پیشرفت های علمی و فرهنگی کشور مرهون تلاش ها و حاصل دستان پرتوان این قشر فرهیخته است.

۳۰ هزار دانشجو در پیام نور لرستان مشغول به تحصیل اند

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان با اشاره به اینکه تجلیل از مقام معلم و استاد یک امر ضروری است ادامه داد: دانشگاه پیام نور کشور یکی از بزرگترین دانشگاه های دولتی کشور با حدود ۸۵۰ هزار دانشجو است که ۳۰ درصد جمعیتی که در مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مشغول به تحصیل هستند را شامل می شود.

جعفری تصریح کرد:دانشگاه رتبه دوم آسیا و رتبه ششم جهان را در بین دانشگاه های مجازی و از راه دور به خود اختصاص داده است همچنین براساس آخرین ارزشیابی صورت گرفته توسط پایگاه جهان علوم اسلام این دانشگاه رتبه اول کیفیت آموزشی و رتبه دهم پژوهشی را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور لرستان در سال ۸۵ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است افزود: امروز حدود ۳۰ هزار دانشجو در سطح ۹ شهرستان در پیام نور لرستان مشغول به تحصیل هستند که ۹۵ درصد آن ها بومی استان لرستان است.

پیام نور لرستان ۸۰ رشته تحصیلی دارد

رییس دانشگاه پیام نور لرستان با اشاره به اینکه پیام نور لرستان حدود ۸۰ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد خاطرنشان کرد: در پیام نور لرستان ۱۲۳ عضو هیئت علمی تمام وقت و هزار و ۱۱۲ مدرس مدعو مشغول به تربیت فرزندان این استان هستند.

جعفری بیان داشت: در دولت تدبیر و امید و با برنامه ریزی مدیریت ارشد استان شاهد آن هستیم که لرستان بر روی ریل توسعه قرار گرفته و به همین دلیل نام نشست امروز را “لرستان در مسیر توسعه، دانشگاه، دولت و ملت” انتخاب کردیم.

وی به تدوین و ابلاغ سند راهبردی توسعه با برش استانی اشاره و عنوان کرد: تلاش های وافری در در زمینه احیای پتانسیل ها و ظرفیت های استان شده و زیرساخت های بسیاری از جمله توسعه فرودگاه، راه آهن و … فراهم شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان تلاش در راستای احیای صنایع تعطیل و نیمه تعطیل از جمله کشت و صنعت را از تلاش های ارزنده مدیریت ارشد استان دانست و ادامه داد: تلاش در راستای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی از جمله برنامه های مدیریت استانی است و مسئولین استان بر این باورند با توجه به ظرفیت های استان توسعه در لرستان شدنی است.

دانشگاه نقش موتور ابتکار و رشد اقتصادی استان را ایفا کند

جعفری با بیان اینکه دانشگاهیان به ویژه اعضای هیئت علمی باید به کمک سرعت توسعه استان بیایند تصریح کرد: انتظار می رود دانشگاهیان در کنار امر آموزش به پژوهش های تقاضامحور که بخشی از مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان است بپردازند.

وی با اشاره به اینکه اساتید دانشگاه بایستی نقش موتورهای ابتکار و رشد اقتصادی استان را ایفا کنند افزود: کارگروه فعالان اجتماعی فرهنگی استان تشکیل شده و کمتر مسئولی دیده می شود که در این کارگروه حضور پیدا کرده و راهکار بشنود.

رییس دانشگاه پیام نور لرستان خاطرنشان کرد: وظیفه همه ما به عنوان قشر نخبگان دانشگاهی این است که به کمک مسئولین ارشد استان بیاییم و نسبت به استانمان احساس مسئولیت کنیم چراکه اگر ما احساس مسئولیت نداشته باشیم قطعا نمی توانیم در راستای توسعه استان قدم برداریم و مشکلات به قوت خود باقی می مانند.

جعفری اظهارداشت: گفت: دانشگاه موتور توسعه است و اگر غیر از این باشد ممکن است به نتایج دلخواه دست پیدا نکنیم.

در پایان به  تورج حسنی راد عضو هیئت علمی و رییس دانشگاه پیام نور کوهدشت، استاد داود کردستانی عضو هیئت علمی مرکز بروجرد و استاد ارادتمند رییس دانشگاه پیام نور خرم آباد و از اعضای هیئت علمی لوح تقدیر اهدا شد.

تورج-حسینی-راد

 

خبر: رستمی/روابط عمومی دانشگاه پیام نور کوهدشت

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. برادر ارجمند جناب آقای دکتر حسنی راد تبریک میگم امید است در راه تربیت جوانان
  شایسته کشور عزیزمان ایران همواره موفق و پیروز باشید .ارادتمند شما

  [پاسخ]

 2. مبارک است دکترحسنی.موفق باشید

  [پاسخ]

 3. با عرض تبریک و آرزوی موفقیت روزافزون برای استاد حسنی

  [پاسخ]

 4. علی دوست رضایی فرد

  سلام بر دکتر حسنی ،این موفقیت بزرگ را تبریک عرض مینماییم.

  [پاسخ]

 5. تبریک خدمت استاد و همکار خوبم دکتر داود کردستانی عزیز

  [پاسخ]

 6. کشکان عزیز!
  لطفا درست خبررسانی کنید و مشخص کنید بر چه پایه و اساسی این اساتید به عنوان اساتید برتر معرفی شده اند.
  حسنی راد یک انسان بسیار نجیب و دوست داشتنی است در صداقت و شرافت ایشان هیچ شکی نیست اما در دانشگاههای معتبر این نشان ها و این لوح تقدیرها رو معمولا به اساتیدی اهدا می کنند که تعداد مقالات بیشتر، کتب چاپ شده بیشتر، ارائه مقالات بیشتر در همایش ها و کنفرانس ها، طرح های تحقیقاتی بیشتر، دفاع از پایان نامه ها و رساله های بیشتری داشته باشند. اگر در دانشگاه پیام نور هم همین اتفاقات افتاده است کاش اشاره می کردید تا شک و شبهه ای در مورد شایستگی های این سه عزیز ایجاد نشود و اگر نیفتاده است که افسوس به حال چنین دانشگاهی که اساتید برتر آن بدون چنین معیارها و شاخص هایی انتخاب می شوند

  [پاسخ]

  بیطرف در :

  سلام استاد عزیز . قطعا اساتیدی که انتخاب شدند براساس لیاقت و شایستگی و کارهای علمی و پژوهشی انتخاب شده اند و معیار دیگری در انتخاب تاثیری نداشته است.
  و اینو خودت میدونی

  [پاسخ]

  دانشجو در :

  آقای بیطرف بنده نخواستم لیاقت و شایستگی این عزیزان رو زیر سوال ببرم، بحث من این بود که سایت کشکان که رسالتشون خبررسانی بدون ابهامه خبر رو به صورت کامل ارائه بدن و مشخص کنن معیار انتخاب چه بوده که اگر معیارها همین مواردی بوده که بنده اشاره کردم پس در حق این عزیزان جفا شده، چرا که با عنوان نکردن این معیارها و شاخص ها این شبهه بوجود می آید که مبنا و اساس انتخاب اینها نبوده، در ضمن باز هم تآکید می کنم اگر واقعا چنین معیارهایی وجود نداشته گناه از این اساتید محترم نبوده بلکه دانشگاه پیام نور در این زمینه باید پاسخگو باشد

  [پاسخ]

 7. کسب رتبه استاد برگزیده زیبنده ی وجود نازنین شماست مبارکه

  [پاسخ]

 8. خبر بر گزیده شدن استاد با اخلاق جناب آقای دکتر حسنی به عنوان استاد بر گزیده موجب خرستدی بیش از حد اینجانب و دوسنداران علم و دانش گردید کسب این موفقیت را به جنابعالی و دانشجویان دانشگاه پیام نور تبریک عرض می کنم موفق و پیروز سربلند باشید

  [پاسخ]

 9. تبریکات واسعه ما را به همراه آرزوی توفیقات بیشتر پذیرا باشید.

  [پاسخ]

 10. برادرارجمنداستادگرامی جناب دکترتورج حسنی راد
  ضمن تبریک برگزیده شدن حضرتعالی بعنوان استادبرترامیدوارم همیشه درسایه ایزدمنان موفق ومویدباشید.

  [پاسخ]

 11. برادر ارجمند جناب آقای حسنی انتخاب حضرتعالی به عنوان استاد برگزیده موجب مسرت و خرسندی بیش از حد اینجانب گردید انشاء الله در تمام مراحل زند گی موفق و پیروز و سربلند باشی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط