سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۰:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۶:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 620 بازدید کد خبر:35460 چاپ خبر

پتروشیمی کوهدشت در ۸۰ هکتار زمین ساخته می‌شود

0

استاندار لرستان گفت: پتروشیمی کوهدشت به مساحت ۸۰ هکتار یکی از صنایع مادر است که باعث اشتغال‌زایی فوق العاده‌ای می‌شود. به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان از رفع شدن مشکلات پیش‌ روی تاسیس پتروشیمی کوهدشت خبر داد. وی با بیان اینکه پتروشیمی کوهدشت با همت سرمایه‌گذار بخش خصوصی […]

IMG_۲۰۱۵۰۴۲۵_۰۹۲۲۳۵استاندار لرستان گفت: پتروشیمی کوهدشت به مساحت ۸۰ هکتار یکی از صنایع مادر است که باعث اشتغال‌زایی فوق العاده‌ای می‌شود.

به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان از رفع شدن مشکلات پیش‌ روی تاسیس پتروشیمی کوهدشت خبر داد.

وی با بیان اینکه پتروشیمی کوهدشت با همت سرمایه‌گذار بخش خصوصی در این شهرستان راه‌اندازی می‌شود، افزود: سهام‌دار و نوع سهام آن در اواخر سال ۹۳ مشخص شده است.

استاندار لرستان اظهار کرد: ملک مورد نظر برای اجرای پتروشیمی کوهدشت مشخص شده است و ظرف هفته آینده از طرف کارشناسان رسمی قیمت کارشناسی آن به سرمایه‌گذار اعلام می‌شود.

وی تصریح کرد: با اعلام نرخ کارشناسی‌شده زمین مورد نظر، مالک شرکت فوق اعلام آمادگی کرده که شروع به کار کند و امیدواریم ظرف هفته آینده کلنگ احداث این پروژه عظیم به زمین زده شود.

بازوند افزود: زمین مورد نظر جهت احداث پتروشیمی کوهدشت ۸۰ هکتار است.

وی با بیان اینکه این پروژه یکی از صنایع مادر است که باعث اشتغال‌زایی فوق‌العاده‌ای می‌شود، گفت: فرماندار کوهدشت باید به صورت ویژه این پروژه را حمایت کند.

این مسئول یادآور شد: یکی از شاخص‌های ارزیابی عملکرد بانک‌ها در سال جاری میزان مسدودی و جذب تسهیلات صندوق توسعه ملی است.

تهیه خبر: احمد بساطی

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. تشکر از دکتر ملکشاهی بخاطر عزم جدی ایشان جهت اجرایی نمودن طرح عظیم پتروشیمی کوهدشت

  [پاسخ]

 2. مکلشاهی دلاور خسته نباشی

  [پاسخ]

 3. بایدصبورباشیم وببینیم همین استاندار سال قبل وعده های این ماه وماه بعد واسه معشوره زیاد داد ولی هیچی نشد امیدواریم این بار بشه!!!!!!!!

  [پاسخ]

 4. باتشکر وتقدیرفراوان از نماینده محبوب ودلسوز وبانفوذ شهرمان جناب دکتر ملکشاهی وهمچنین استاندار عزیز وپرتلاش استان وفرماندار باتجربه ومحبوب وباعرضه بیاد شعر استاد سخن سعدی شیرازی افتادم که می فرماید
  گرت مملکت باید آراسته نده کار معظم به نو خاسته……….به خردان مفرمای کار درشت که سندان نشاید شکستن به مشت

  [پاسخ]

 5. تشکر میکنم ازآقای ملکشاهی بخاطر پیگیری جدی و تلاش در جهت اجرایی نمودن این طرح عظیم که میتواند مثل یک نگین در صنعت کوهدشت بدرخشد.

  [پاسخ]

 6. نماینده محترم دست مریزاد ملکشاهی یعنی قدرت ماشااله….درود خدا برشما

  [پاسخ]

 7. سلام ودرود بر بزرگ مرد ادوار نمایندگی شهرستان دکتر ملکشاهی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط