سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۸:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۹:۳۸ ق.ظ تعداد بازدید: 267 بازدید کد خبر:35347 چاپ خبر

کشت ذرت و جالیز در کوهدشت ممنوع شد

0

فرماندار کوهدشت گفت: در آینده در رابطه با صدور مجوز به استناد ممنوعه بودن دشت کوهدشت برای برداشت‌های بی‌رویه خودداری به عمل می‌آید. محمدکرم محمدی در این رابطه اظهار داشت: کشت ذرت و جالیز در شهرستان ممنوع می‌شود. فرماندار کوهدشت ادامه داد: کمیته آب شهرستان آمار کشت‌های بهاری و کشت‌های جالیزی را به فرمانداری ارسال می‌کند، […]

IMG_5736-copy

فرماندار کوهدشت گفت: در آینده در رابطه با صدور مجوز به استناد ممنوعه بودن دشت کوهدشت برای برداشت‌های بی‌رویه خودداری به عمل می‌آید.

محمدکرم محمدی در این رابطه اظهار داشت: کشت ذرت و جالیز در شهرستان ممنوع می‌شود.

فرماندار کوهدشت ادامه داد: کمیته آب شهرستان آمار کشت‌های بهاری و کشت‌های جالیزی را به فرمانداری ارسال می‌کند، همه تدابیر اندیشیده شده در جهتی است که بتوانیم از خالی شدن بیشتر سفره‌های زیرزمینی جلوگیری کنیم و با همکاری همه به خصوص کشاورزان عزیز بتوانیم، از این کار جلوگیری به عمل آوریم.

محمدی تصریح کرد: ادارات برق و آب شهرستان برای بررسی کنتورهای هوشمند نصب شده بر سر چاه‌ها اقدام کنند.

خبر: احمد بساطی/ فارس

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. فرماندار عزیز. طبق شنیده هاحدود صدو هشتاد چاه صنعتی در کوهدشت وجود دارد که متا سفانه از آنها درزمینه کشاورزی خصوصا ذرت و چقندر استفاده میشود و اداره آب گاهی اوقات جریمه ای ناچیز و خنده دار میکند. اقدام شما برای کنترل کشت محصولات آب دوست بجا اما بنظر شما کنترل اقدام غیر قانونی این چاه های صنعتی کمتر از این موضوعست؟؟؟

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط