سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۵:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۹:۵۸ ق.ظ تعداد بازدید: 964 بازدید کد خبر:35298 چاپ خبر

ظرفیت تختی بیمارستان کوهدشت ۵۰ درصد افزایش می یابد

0

دکتر حسن امینی زاده:

کشکان: رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کوهدشت از افزایش ظرفیت تختی بیمارستان این شهرستان خبر داد. حسن امینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ظرفیت تختی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان کوهدشت ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت. وی با اشاره به در دست اجرا بودن طرح تحول و […]

IMG_5893

کشکان: رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کوهدشت از افزایش ظرفیت تختی بیمارستان این شهرستان خبر داد.

حسن امینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ظرفیت تختی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان کوهدشت ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به در دست اجرا بودن طرح تحول و توسعه بیمارستان شهرستان کوهدشت عنوان کرد: با توجه به پروژه های پیش بینی شده و در دست اجرای این طرح ظرفیت این بیماستان برای پذیرش بیماران بیش از ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت با بیان اینکه در واقع بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان به مردم دو شهرستان کوهدشت و رومشکان با جمعیت بیش از ۲۳۰ هزار نفر ارائه خدمات می کند افزود: در این راستا می طلبد که اقدامات لازم برای توسعه و افزایش امکانات و تجهیزات آن صورت گیرد.

امینی با بیان اینکه بر اساس استانداردهای کشوری به ازای هر هزار نفر باید ۱.۵ تخت بیمارستانی وجود داشته باشد عنوان کرد: این در حالیست که ظرفیت ۹۸ تختخوابی بیمارستان شهرستان کوهدشت کمتر از استانداردهای پیش بینی شده تخت دارد.

وی با اشاره به آغاز اجرای طرح تحول و توسعه بیمارستان شهرستان کوهدشت بیان داشت: این طرح از سال گذشته آغاز شده و تا کنون زمینه افتتاح اورژانس و اتاق عمل آن فراهم شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت بیان داشت: این طرح دارای هفت بخش بوده که باید زمنیه افتتاح سایر بخشهای آن مانند بخش جراحی، زنان و زایمان، “آی سی یو”، “سی سی یو” و رادیولوژی نیز فراهم شود.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. واقعا خسته نباشی دکتر امینی زاده عزیز
  شهر مانیاز به مدیران لایق وبادانشی همچون شما دارد انشالله که شما سرلوحه دیگر مدیر قرار گیرید

  [پاسخ]

 2. از تلاش و کوشش آقای دکتر امینی زاده در خصوص نظارت بر اجرای طرح سلامت و توسعه بیمارستان شهرستان کوهدشت تشکر و قدر دانی میکنم.

  [پاسخ]

 3. آقای دکتر عزیز
  اگر محیط کار از هر لحاظ پاک و به دور از مشکل و آلودگی باشد قطعا کارکنان موفق خواهند بود.
  بیمارستان علاوه بر اینکارها و رسیدگی به وضعیت بیماران و سایر اموری که با ارباب رجوع سر و کار دارد شما باید به تمام بخش های بیمارستان مسلط باشد.
  آیا از امور اداری و مالی و پشتیبانی بیمارستان آگاه هستید.
  آیا خبر دارید در بیمارستان کسانی هستند که مرخصی ماهانه و بیشتر می گیرند اما در جایی ثبت نمی شود. …می دانید که عده ای که متأسفانه از مسئولینتان هم هستند از این اقدامات انجام می دهند.
  آقای دکتر مطمئن باشید تا زمانی که آلودگی و ناپاکی را از ریشه قطع نکنید اوضاع این بیمارستان درست نمی شود.

  [پاسخ]

 4. با سلام خدمت دکتر امینی زاده و با آرزوی توفیق بیشتر برای دولت تدبیر و امید به خاطر اجرای طرح تحول سلامت ٰ با اینکه طرح سلامت تا حالا بی نظیر بوده اما همانطور که مستحضر هستید اشکالات و کاستی هایی هم دارد حداقل در شهری مثل کوهدشت به طور مثال یک نمونه خدمتتان عرض می کنم تا شاید برای آن تدبیری اندیشه شود. برای هر متخصص در طول روز حداکثر ۶۴ نفر ویزیت منظور فرموده اید که با توجه به اینکه فقط یک متخصص در هر رشته وجود دارد و این جوابگوی مردم نیست لذا همشهریان شما با وجود اینکه لازم است به متخصص مراجعه کنند اما به موقع نمی توانند. امیدوارم که این مشکل مرتفع گردد

  [پاسخ]

 5. باسلام یکی از خواسته های بحق مردم نجیب شهرستان کوهدشت انتصاب جناب دکتر امینی زاده بود که به لطف خدا ومسئولین دلسوز اعم از نماینده ٬ فرماندار وریاست دانشگاه علوم پزشکی تحقق یافت تا در واقع کار به کاردان سپرده شود .الحمدوالله در طی این مدت همه شاهد تحولی بزرگ بودیم با ارزوی بهروزی سربلندی برای مدیر توانا ومقتدر شبکه بهداشت شهرمان

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط