سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۵:۰۵:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۹:۵۳ ق.ظ تعداد بازدید: 524 بازدید کد خبر:35294 چاپ خبر

معلمان برای اجرای طرح رتبه بندی صبوری کنند/ معلمان با سابقه بالای ۶ سال مشمول این طرح می شوند

0

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: باید معلمان برای اجرای کامل طرح رتبه بندی صبوری پیشه کنند. به گزارش کشکان به نقل از ایرنا، سیدمحمد بطحائی روز دوشنبه در نشست با معاونان و مسوولان پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان شمالی در بجنورد با اشاره به انتقادات فرهنگیان از این طرح، اظهار […]

۸۱۵۷۸۰۰۵-۶۳۹۹۵۹۹

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: باید معلمان برای اجرای کامل طرح رتبه بندی صبوری پیشه کنند.

به گزارش کشکان به نقل از ایرنا، سیدمحمد بطحائی روز دوشنبه در نشست با معاونان و مسوولان پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان شمالی در بجنورد با اشاره به انتقادات فرهنگیان از این طرح، اظهار کرد: تمامی معلمان با سابقه بالای ۶ سال مشمول این طرح می شوند.

وی اجرای طرح رتبه بندی را فرصتی ارزشمند برای این قشر خواند و گفت: بیش از ۹۰ درصد معلمان، شامل رتبه یک این طرح شده و دست کم ۱٫۸ تا دو میلیون ریال به حقوق آنان افزوده می شود.

بطحائی گفت: شرکت کارگزاری اقتصادی و رفاهی نیز برای فرهنگیان ایجاد شده که امید است این شرکت امور مربوط به مسائل رفاهی، بیمه ای و درمان معلمان را پیگیری کند.

وی بر کاهش هزینه ها و افزایش منابع در این وزارتخانه تاکید کرد و افزود: باید در امور جاری هزینه ها را کاهش داده و به تناسب آن درآمدها را افزایش دهیم.

وی برنامه افزایش درآمد آموزش و پرورش را جدی خواند و گفت: مطالعات طرح افزایش درآمدها در تهران انجام شده و بخشی از منابع و درآمدها به دیگر استان ها انتقال داده می شود.

بطحایی با اشاره به روند کاهشی اعتبارات و بودجه عمومی دولت در بخش آموزش و پرورش گفت: تمامی مشکلات اعتباری این وزارتخانه توسط دولت قابل حل نیست.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی نیز در این نشست گفت: فرهنگیان این استان در طرح بیمه طلایی مشکل دارند.

سیدمحمد لنگری افزود: خراسان شمالی تنها استانی است که سهم حق بیمه دولت را نیز به مدت ۱۹ ماه از حقوق فرهنگیان کسر کرده است.

وی افزود: با توجه به اینکه در سال تحصیلی آینده با کمبود ۶۰۰ نیروی آموزشی مواجه هستیم ساماندهی این حوزه نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

 

 

برچسب‌ها ,

دیدگاه

  1. جمغی ازبازنشستگان آموزش وپرورش

    آیاطرح رتبه بندی هم شامل بازنشسگان هم میشود

    [پاسخ]

  2. جمغی ازبازنشستگان آموزش وپرورش

    شمارابه خدابه فکربازنشستگان هم باشید

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط