سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۲:۲۱:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۴در ۵:۵۳ ب.ظ تعداد بازدید: 296 بازدید کد خبر:35201 چاپ خبر

کنفرانس بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در لرستان برگزار می‌‍‌شود‌

0

کنفرانس بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان لرستان، ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان، ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت کنفرانس بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان لرستان به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار می‌شود. با توجه به محدودیت های شدید مالی دولتی و اشباع سرمایه گذاری در […]

۱۳۹۳۱۰۲۴۱۰۵۵۲۱۷۶۴۵۱۷۰۹۳

کنفرانس بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان لرستان، ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان، ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت کنفرانس بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان لرستان به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

با توجه به محدودیت های شدید مالی دولتی و اشباع سرمایه گذاری در کشورهای پیشرفته صنعتی که نرخ بازده سرمایه گذاری در این کشورها را به حالت نزولی درآورده است، سرمایه‌گذاران همواره در صدد جستجو و بهره جویی از فرصت های سرمایه گذاری با بازده بیشتر هستند.

‌هدف از برگزاری این کنفرانس، دعوت از کارآفرینان، سرمایه گذاران، دانشمندان عرصه کسب وکار جهت معرفی فرصت‌ها و ظرفیت های جذاب سرمایه گذاری در لرستان و تشویق سرمایه گذاران به مشارکت در پروژه های متنوع اقتصادی استان لرستان است.

مهم‌ترین محورهای اصلی و تخصصی کنفرانس بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان لرستان، فرصت های سرمایه گذاری در صنایع بزرگ، صنایع معدنی لرستان، صنایع تبدیلی بخش کشاورزی، صنعت گردشگری،بخش نفت وگاز، منابع آب و نیروگاههای تولید انرژی است.

آخرین مهلت ارسال مقالات به کنفرانس بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان لرستان، پنجم اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ و تاریخ ارسال نتایج داوری ۱۲ اردیبهشت ۹۴ است.

حمایت از برگزاری این کنفرانس را استانداری لرستان، سازمان صنعت ، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، جهانگردی و میراث فرهنگی، سازمان امور اقتصادی و امور دارایی، اداره کل پالایش و پخش فراورده‌های نفتی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی عهده‌دار شده‌اند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط