سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۱:۲۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۴در ۱۱:۳۸ ب.ظ تعداد بازدید: 844 بازدید کد خبر:35151 چاپ خبر

آغاز فراخوان از فرهنگیان در باره طرح رتبه بندی معلمان

0

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، از آغاز فراخوان «طرح رتبه بندی معلمان» خبر داد. مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، فرهنگیان سراسر کشور را به ارائه دیدگاه، نظر و پیشنهاد در باره شاخص های طرح رتبه بندی معلمان فراخواند. براساس این گزارش، فرهنگیان سراسر کشور می توانند تا […]

untitled

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، از آغاز فراخوان «طرح رتبه بندی معلمان» خبر داد. مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، فرهنگیان سراسر کشور را به ارائه دیدگاه، نظر و پیشنهاد در باره شاخص های طرح رتبه بندی معلمان فراخواند.

براساس این گزارش، فرهنگیان سراسر کشور می توانند تا پایان خرداد ماه از طریق پست الکترونیکی ertebat@medu.ir و یا با شماره تلفن های ارتباطات مردمی این مرکز با شماره تلفن های ۸۲۲۸۲۱۱۴-۸۲۲۸۲۱۱۳ و ۸۸۸۹۴۱۰۵ و یا از طریق بخش های «سخن شما با وزیر» و «ارتباطات مردمی» موجود در پایگاه رسمی اطلاع رسانی این وزارتخانه به آدرسwww.medu.ir مطالب و نظرات خود را ارسال و در این فراخوان شرکت نمایند.

 

برچسب‌ها ,

دیدگاه

 1. از زمان اجرای نظام هماهنگ حقوق کارکنان دولت چند سال میگذرد و این قانون برای همگان اعمال شده است والان میخواهند منتی بر سر قشر فرهنگی بنهند وتبیعض را دو چندان کنند وبا اضافه کردن مبلغ ناچیز اب به جوی رفته را باز گردانند وفردا از معلم کتاب ومقاله را مطالبه میکنند براستی ایا بقیه ادارات که حقوقشان اضافه میشود مقاله تحویل میدهند وهزاران سوال دیگر اجرای این طرح بر اساس سابقه تدریس ومدرک تحصیلی که جای هیچ اجحاف وتقلبی را باقی نمیگذارد میتواندرهگشا باشد واکثر فرهنگی های عزیز به حق وحقوق خود راضی باشند انشا الله

  [پاسخ]

 2. رتبه بندی همان معلم به دنبال نخود سیاه فرستادن نوین است چرا که با این کار می خواهند ۶ ماه معلم را به جمع آوری یک سری کاغذ و مدارک که از نظر علمی بی ارزش و واز لحاظ اقتصادی برای معلم و مملکت ما در این موقعیت تحریم مضر و از لحاظ زمانی موجب تلف شدن کار مفید کارکنان اداره میشود بفرستند . در ضمن چرا سایر کارکنان دولت از این کاغذ بازی معافند در حالی که علاوه بر حقوق مکفی از همه مزایا:حق مسکن -پاداش پایان سال – کارانه-بن کالاو استفاده از بلیت نیم بهاءاستخر شنا و سالن های ورزشی و… بهره مند هستند اما معلمان باید محروم باشند؟مسئولین بدانند که معلم از همه رسانه ها بهتر و موثر تر میتواند تبلیغ و اثر گذار روی جامعه داشته باشد چونکه با کودکان و نوجوانان و جوانان این مملکت سرو کار دارد.

  [پاسخ]

  باسلام اگه فكر ميكنيدمشكل فرهنگيان بارتبه بندي حل ميشود يك تفكر بچگانه است خواست گاه ما فرهنگيان رفع تبعيضبه نسبت ديگرا ادارت و دواير است كه در :

  باسلام اگه فکر میکنیدمشکل فرهنگیان بارتبه بندی حل میشود یک تفکر بچگانه است خواست گاه ما فرهنگیان رفع تبعیضبه نسبت دیگرا ادارت و دوایر است که وام مسکن ۷۵میلیون تومتنی میگیرند یا وام خودرو به میزان ۲۵میلیون تومان دریافت مینمایند ودیگر پاداشها و تشویقیهایاست که شامل آنهامیشود ولی برای فرهنگیان زحمت کش خبری از آنها نیست ، حال شما مسئولین امر فکر میکنید معلم با چه انگیزه ی میخواهد بهترین بهره وری را داشته باشد و بتواند با ارامش خاطر در کلاس درس حاضر شود و محصولش را به بهترین نوع ممکن به بازار کار بفرستد .

  [پاسخ]

 3. معلم میسوزد ومیسازد با رنج وزحمت درد میکشد و موقعی که میخواهد بعد از سی سال تلاش وکوشش و مشکلات زندگی مرگ به سراغش می آید چرا شما مسوو لین نظام به فکر معلمین با این حقوق ناچیز نیستید این است عدالت علی گونه در جامعه اسلامی که شعار آن عدالت ومساوات می باشد .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط