سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۸:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ فروردین ۱۳۹۴در ۱۰:۲۹ ب.ظ تعداد بازدید: 461 بازدید کد خبر:34955 چاپ خبر

یک تیر و چند نشان!

0

حسین ناصری/کشکان: ضرب المثل یک تیر و دو نشان را شنیده­ اید؟ گاهی هم می­ گویند یک تیر و چند نشان، یعنی این­ که با یک عمل چند مقصود حاصل شود و معمولاً وقتی گفته می­ شود که شخصی با یک عمل چند نفع برده باشد و یا کارهایی را به انجام رسانده باشد و […]

images

حسین ناصری/کشکان:

ضرب المثل یک تیر و دو نشان را شنیده­ اید؟ گاهی هم می­ گویند یک تیر و چند نشان، یعنی این­ که با یک عمل چند مقصود حاصل شود و معمولاً وقتی گفته می­ شود که شخصی با یک عمل چند نفع برده باشد و یا کارهایی را به انجام رسانده باشد و منتفع شده باشد.

معمولاً این ضرب المثل را در زمینه مثبت به­ کار می­برند، چندی پیش از طریق همین سایت کشکان باخبر شدیم که قرار است با تلاش نماینده شهرستان و همکاری فرماندار و سایر مسئولین شهرستان قدم بزرگی در مسیر پیشرفت شهرمان برداشته شود. اختصاص ساختمان و اراضی تحت تملک دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کوهدشت به زندان همان قدم بزرگ مورد نظر ما است. شاید برای بعضی از شهروندان اختصاص ساختمان و اراضی دانشگاه آزاد اسلامی به زندان تعجب برانگیز باشد؛ اما ضرورت دارد این قضیه را جهت درک بهتر موضوع برای مخاطبان عزیز توضیح دهم.

همان­ طور که استحضار دارید ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی کوهدشت در چند سال پیش به دلیل اشتباه تاریخی مسئولان وقت شهرستان در بدترین جای ممکن جانمایی شده است. این ادعا و گفته فقط حرف بنده نیست؛ بلکه نظر اکثر کارشناسان و افراد صاحب تجربه می­ باشد. حال نماینده و فرماندار پرتلاش شهرستان در اقدامی قابل ستایش بر آنند تا اشتباه مسئولان گذشته را به بهترین نحو ممکن جبران نمایند.

بنا است به امید خدا ساختمان و اراضی تحت تملک دانشگاه آزاد به زندان اختصاص یابد و دانشگاه آزاد نیز با مبلغ حاصل از فروش؛ ساختمان و اراضی تحت تملک مصلی قدیم نماز جمعه را خریداری نماید تا بدین وسیله مشکل ساخت مصلای جدید نماز جمعه نیز برطرف شود. حال شما قضاوت کنید، آیا این اقدام مصداق بارز ضرب­ المثل یک تیر و چند نشان نیست؟

البته در این بین افراد مریض­ الحالی وجود دارند که برای تحقق این مهم سنگ­ اندازی خواهند نمود و در این زمان قاطعیت و همدلی و همزبانی مسئولین شهرستان می تواند توطئه آن افراد را خنثی نماید و با عملی شدن این کار بزرگ برگ زرینی به کارنامه مدیریتی خود اضافه خواهند نمود که تا ابد در حافظه مردم کوهدشت نیز ماندگار خواهد ماند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. واقعا با انجام این کار چندین مشکل شهر حل می شود باور کنید نیروی انتظامی برای بردن متهمان به خرم اباد با مشکلات زیادی مواجه است و همچنین مشکلات خانوادهای زندانیان حل می شود خدا خیرتان بدهد و اقعا با انجام این کار با یک تیر چند نشان زده می شود

  [پاسخ]

 2. ما چه بخواهیم وچه نخواهیم درشهرمان مانندسایرشهرهازندانی وجود دارد که البته همه مجرم نیستند برخی به خاطردیه برخی مهریه و…..وبرخی نیزطبیعتامجرم ولی هم زندانی شهروندمحسوب میشود وهم بستگانشان که حامیان آنهایند.مخصوصا درشهرماکه به دلیل نرخ بالای بیکاری بزه هم زیاد است سروسامان دادن به این وضع نزد خداوندسبحان اجربالایی داردازمسئولین ذیربط کمال تشکرراداریم

  [پاسخ]

 3. درود بر شرفتان این یک کار بزرگ برای این شهر محروم است واقعا تاحالا هیچ کاری برای دانشگاهازاد بعد از ده سال سابقه صورت نگرفته اگه عملی بشه بهترین تصمیم وعالیه هم باعث اشتغال هم باعث رشد دانشجو خواهد شد

  [پاسخ]

 4. تقدیر وتشکر ویژه از نماینده محترم شهرستان وفرماندار دلسوز که اقدام به این تصمیم مهم گرفته اند.قطعا با این مهم نه فقط مشکل دانشگاه ازاد شهرستان حل خواهد شد بلکه مشکل زندان (که اشتغالزایی دارد) ونیز مشکل مصلی مرتفع خواهد شد.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط