سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۱:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۱ فروردین ۱۳۹۴در ۷:۰۵ ب.ظ تعداد بازدید: 822 بازدید کد خبر:34890 چاپ خبر

ساخت زندان و پزشکی قانونی در کوهدشت ضروری است

0

فرماندار کوهدشت:

فرماندار کوهدشت گفت: ساخت زندان و پزشکی قانونی در کوهدشت ضروری است و باید در سریع‌ترین زمان ممکن اتفاق بیفتد. به گزارش کشکان، مشکلات روند اجرایی شدن ساخت زندان و پزشکی قانونی شهرستان کوهدشت با حضور رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان در فرمانداری کوهدشت بررسی شد. فرماندار کوهدشت در این جلسه اظهار داشت: […]

zen1

فرماندار کوهدشت گفت: ساخت زندان و پزشکی قانونی در کوهدشت ضروری است و باید در سریع‌ترین زمان ممکن اتفاق بیفتد.

به گزارش کشکان، مشکلات روند اجرایی شدن ساخت زندان و پزشکی قانونی شهرستان کوهدشت با حضور رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان در فرمانداری کوهدشت بررسی شد.

فرماندار کوهدشت در این جلسه اظهار داشت: برای مشخص شدن زمین برای ساخت زندان چند گزینه داشته‌ایم، گزینه اول ما قطعه زمینی متعلق به منابع طبیعی بود که زیرساخت‌های مناسب را نداشت و گزینه دوم خرید اراضی ملکی بود که با توجه به گران بودن قیمت زمین‌ها مورد توافق قرار نگرفت.

محمدکرم محمدی افزود: گزینه سوم خرید زمین‌های مورد تملک دانشگاه آزاد اسلامی بود که زمین‌های دانشگاه آزاد مورد توافق نسبی قرار گرفت و با توجه به بازدید‌های صورت گرفته قیمت کارشناسی شده املاک دانشگاه آزاد تا پایان هفته آینده اعلام می‌شود.

محمدی اظهار کرد: در رابطه با ساخت پزشکی قانونی نیز یک قطعه زمینی در فاز سه فرهنگیان که جزء زمین‌های اداری نیروی انتظامی و دادگستری است به متراژ ۵۰۰ مشخص شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: تمام سعی ما بر این است که ساخت زندان و پزشکی قانونی برای شهرستان در سریع‌ترین زمان ممکن و به صورت همزمان اتفاق بیفتد.

گزارش: احمد بساطی

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. آقای فرماندار نمیشه بجای زندان به فکر کارخانه ای برای این جوانان باشید

    [پاسخ]

  2. زندان سمبل امنیت جامعه است چون سره را از نا سره جدا میکند .از طرفی اگر کوهدشت دارای زندان باشد امنیت خانواده زندانیان نیز تامین است.هزینه ایاب و ذهاب خانواده ها کم ولی به شرطی که زندانبان نیز سالم باشد تا کار اصلاح وتربیت مثمر ثمر باشد

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط