سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۵:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۹ فروردین ۱۳۹۴در ۲:۱۸ ب.ظ تعداد بازدید: 961 بازدید کد خبر:34861 چاپ خبر

ساختمان پزشکی قانونی در ۵ شهرستان لرستان احداث می شود

0

سرپرست اداره کل پزشکی قانونی لرستان از احداث ساختمان پزشکی قانونی در پنج شهرستان این استان خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا نظیفی عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ساختمان پزشکی قانونی در پنج شهرستان استان لرستان احداث می شود. وی بیان داشت: این پروژه […]

۱۰۱۴۰۲-th

سرپرست اداره کل پزشکی قانونی لرستان از احداث ساختمان پزشکی قانونی در پنج شهرستان این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا نظیفی عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ساختمان پزشکی قانونی در پنج شهرستان استان لرستان احداث می شود.

وی بیان داشت: این پروژه ها در شهرستانهای کوهدشت، دورود، ازنا، الشتر و نورآباد احداث خواهند شد.

سرپرست اداره کل پزشکی قانونی لرستان با بیان اینکه احداث این ساختمانهای پزشکی قانونی از مصوبات سفر رئیس قوه قضائیه به استان لرستان بوده است عنوان کرد: در این سفر قول اختصاص اعتبارات لازم برای احداث این پروژه ها داده شده است.

نظیفی همچنین از تکمیل ساختمان سالن تشریح و آزمایشگاه پزشکی قانونی خرم آباد خبر داد و گفت: اختصاص اعتبار لازم برای این پروژه نیز از مصوبات سفر رئیس قوه قضائیه به استان لرستان بوده است.

وی همچنین از اختصاص اعتبارات لازم در سفر رئیس قوه قضائیه به استان برای تجهیز مراکز پرشکی قانونی لرستان خبر داد و گفت: همچنین تامین اعتبار برای خرید سه دستگاه خودرو و یک دستگاه آمبولانس نیز از دیگر مصوبات این سفر بوده است.

سرپرست اداره کل پزشکی قانونی لرستان در بخش دیگری از سخنان خود از استخدام دو پزشک مراکز پزشکی قانونی لرستان خبر داد و گفت: در این راستا یک پزشک زن در پزشکی قانونی خرم آباد و یک پزشک مرد نیز در پزشکی قانونی بروجرد مشغول به کار خواهند شد.

نظیفی یادآور شد: ثبت نام برای شرکت در آزمون این استخدامی به صورت متمرکز از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به صورت الکترونیکی از تاریخ ۱۰ تا ۱۷ فروردین سال ۱۳۹۴ صورت خواهد گرفت.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. با تشکر از مدیریت سایت جهت اخبار مفیدشان

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط