سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۰:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۴در ۸:۴۴ ب.ظ تعداد بازدید: 1,302 بازدید کد خبر:34788 چاپ خبر

تأکید استاندار لرستان بر آسفالت جاده آمیران کوشکی به سمت کوهدشت

0

استاندار لرستان بر تسریع در روند اجرایی پروژه های در دست اقدام بخش معمولان شهرستان پلدختر تاکید کرد. به گزارش کشکان به نقل از ایرنا ‘هوشنگ بازوند’ در حاشیه بازدید از پروژه های کشاورزی و عمرانی این بخش اظهار داشت: عملیات اجرایی ایستگاه پمپاژ آمیران کوشکی معمولان در اوایل اسفند ۹۳ آغاز شده وهم اکنون […]

۸۱۰۵۵۰۷۲-۵۵۱۷۱۹۴۱

استاندار لرستان بر تسریع در روند اجرایی پروژه های در دست اقدام بخش معمولان شهرستان پلدختر تاکید کرد.

به گزارش کشکان به نقل از ایرنا ‘هوشنگ بازوند’ در حاشیه بازدید از پروژه های کشاورزی و عمرانی این بخش اظهار داشت: عملیات اجرایی ایستگاه پمپاژ آمیران کوشکی معمولان در اوایل اسفند ۹۳ آغاز شده وهم اکنون ۲۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات سفر ریاست جمهور به لرستان به آن اختصاص یافته است.

وی طول خط انتقال این ایستگاه را پنج کیلومترعنوان کرد وافزود:این ایستگاه برای آبی کردن ۲۰۰ هکتار از زمین های کشاورزی منطقه ایجاد و احداث می شود.

وی با بیان این که اراضی زیر پوشش ایستگاه پمپاژ آمیران کوشکی معمولان پلدخترجهت تولید محصولات زراعی و باغی در نظر گرفته شده است گفت: این ایستگاه دارای ۶ الکترو پمپ می باشد .

بازوند افزود:با توجه به اختصاص اعتبار، پیش بینی می شود کار اجرایی ایستگاه پمپاژ آمیران کوشکی معمولان در هفته دولت پایان یابد .

استاندار لرستان گفت: در صورت بهره برداری از این طرح علاوه برتبدیل اراضی دیم منطقه به آبی، تولید محصولات زراعی و باغی افزایش می یابد و می تواند به صورت مستقیم برای یکصد نفر ایجاد شغل کند .

وی بر تسریع در روند ساخت پل روستای ‘ابراهیم آباد’ معمولان تاکید کرد و اظهار داشت: عملیات اجرایی این پل تحت عنوان پل عابر پیاده در سال ۸۶ آغاز شد که با گذشت یک سال به پل ماشین رو تغییر کاربری داد.

بازوندافزود: برای این پل تا کنون حدود ۳۲ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است و بحث واگذاری و مناقصه پل ماشین رو روستای ابراهیم آباد انجام گرفته است.

وی همچنین بر آسفالت جاده آمیران کوشکی به سمت کوهدشت و جاده بن لار به چهار قلعه تاکید کرد و از مسوولان خواست این جاده تا پایان امسال آسفالت شود.

استاندار لرستان از مسوولان خواست تا به جد پی گیر روند اجرای این پروژه ها در بخش معمولان باشند.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. جناب آقای استاندار !!!! اسفالت جاده های عشایر نشین بخش سرخه مهر کوهدشت چه شد ؟؟؟؟

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط