سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۰:۴۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۶ فروردین ۱۳۹۴در ۸:۵۳ ق.ظ تعداد بازدید: 381 بازدید کد خبر:34729 چاپ خبر

خشک شدن ۶۹ حلقه چاه در کوهدشت و رومشگان/ سطح آب های زیرزمینی لرستان ۱۹ متر کاهش یافت

0

کشکان: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از کاهش ۱۹ متری آبهای زیرزمینی این استان خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا کاکاوند صبح شنبه در اولین جلسه شورای اداری استان لرستان اظهار داشت: به دلیل خشکسالی های سالهای اخیر آبهای زیرزمینی لرستان بیش از ۱۹ متر کاهش یافته است. وی با اشاره […]

IMG20402988

کشکان: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از کاهش ۱۹ متری آبهای زیرزمینی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا کاکاوند صبح شنبه در اولین جلسه شورای اداری استان لرستان اظهار داشت: به دلیل خشکسالی های سالهای اخیر آبهای زیرزمینی لرستان بیش از ۱۹ متر کاهش یافته است.

وی با اشاره به خشک شدن چاههای آب در برخی شهرستانهای لرستان عنوان کرد: به عنوان مثال تنها در دو شهرستان کوهدشت و رومشکان بیش از ۶۹ حلقه چاه آب خشک و از مدار خارج شده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان بیان داشت: پیش بینی می شود که طی امسال ۳۷۷ روستای لرستان با مشکل کم آبی مواجه شوند.

کاکاوند یادآور شد: اعتبار مورد نیاز برای آبرسانی به این تعداد روستای لرستان ۳۰ میلیارد تومان است.

وی همچنین به انشعابات غیر مجاز آب در روستاهای لرستان اشاره کرد و افزود: در مجموع بیش از ۲۰ هزار انشعاب غیر مجاز در سطح استان وجود داشت که با اقدامات صورت گرفته طی سال گذشته این تعداد ۱۲ هزار انشعاب کاهش یافته است.

وی همچنین میزان طلب شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از مشترکان را ۳.۳ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: از این میزان بیش از ۷۰۰ میلیون تومان مربوط به دستگاههای اجرایی است.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط