سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۷:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۵ فروردین ۱۳۹۴در ۹:۲۶ ق.ظ تعداد بازدید: 468 بازدید کد خبر:34719 چاپ خبر

ستاد اسکان آموزش و پرورش لرستان حدود ۱۰۰ هزار نفر را تا صبح ۱۴ فرودین پذیرش کرد

0

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت‌: در چهاردهمین روز نوروز آمار مسافران نوروزی در ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش به مرز یک‌صد هزار نفر رسید. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، گودرز کریمی‌فر  افزود‌: پس از ۱۶روز فعالیت ستادهای اجرایی خدمات سفر در آموزش و پرورش […]

jan _7914

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت‌: در چهاردهمین روز نوروز آمار مسافران نوروزی در ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش به مرز یک‌صد هزار نفر رسید.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، گودرز کریمی‌فر  افزود‌: پس از ۱۶روز فعالیت ستادهای اجرایی خدمات سفر در آموزش و پرورش ۹۹ هزار و ۵۸۸ مسافر در قالب ۲۹ هزار و ۲۸۵ خانوار پذیرش و اسکان شدند که از این تعداد، یک‌هزار و ۹۲۷ مسافر در قالب  ۳۸۹ خانوار مربوط در ۲۴ ساعت اخیر  پذیرش شدند.

وی ادامه داد: آموزش و  پرورش تمام توان خود را به کار گرفت تا با رعایت کرامت و شان مسافران نوروزی‌، رفاه، آرامش و امنیت آنها در ایام تعطیلات نوروزی تامین شود‌.

کریمی‌فرخاطرنشان کرد: در مقایسه با سایر دستگاه‌ها‌، آموزش و پرورش بیش‌ترین سهم را در اسکان مسافران داشت و علاوه بر به کار‌گیری ۱۸۰۰ اتاق پیش‌بینی شده در شب‌هایی که تراکم مسافران نوروزی بیش‌تر می‌شد  ۲۰۰ اتاق دیگر هم به ظرفیت اتاق‌ها اضافه شد و از نمازخانه‌ها و سالن‌های ورزشی هم در مقاطعی استفاده گردید.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان بر این نکته تأکید کرد که در سال‌های گذشته استان لرستان بیش‌تر به عنوان معبر سفر مطرح بود ولی با وجود تبلیغات و اطلاع‌رسانی صورت گرفته و توسعه زیرساخت‌ها به سمت و سوی مقصد سفر پیش می‌رود، لذا انتظار می‌رود مسوولین با تخصیص اعتبارات ویژه نسبت به تجهیز اتاق‌ها و توسعه امکانات مراکز اسکان اقدام کنند‌.

کریمی‌فر به قول مساعد استاندار لرستان در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر اشاره کرد و گفت‌: با همکاری و مساعدت استاندار و مدیران اجرایی، در سال‌های آتی امکانات بهتری برای مهمانان نوزورزی در نظر گرفته خواهد شد‌.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط