سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۷:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۱در ۹:۰۴ ق.ظ تعداد بازدید: 140 بازدید کد خبر:3354 چاپ خبر

اجرای كامل مصوبات سفرهای استانی شهرستان دلفان را متحول خواهد كرد

0

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان گفت : تكمیل مصوبات سفرهای استانی هیات دولت این شهرستان را متحول خواهد كرد.


‘مهدی پازوكی ‘ روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : سفرهای هیات دولت به شهرستان دلفان در مجموع 208 مصوبه به همراه داشته كه 48 درصد آنها به طور كامل اجرا و نهایی شده است.

وی، مهمترین این پروژه ها را تكمیل جاده كمربندی نورآباد ، اجرای هفت هزار فقره تسهیلات مسكن روستایی ، بازسازی 46 آموزشگاه با 113 كلاس درس ، احداث مساجد، تكمیل خانه جوان و تكمیل سالن ورزشی بانوان عنوان كرد.

وی ، آغاز عملیات اجرایی طرح های چهار خطه شدن نورآباد به خرم آباد ، سد تاج امیر و تصفیه خانه فاضلاب نورآباد را از دیگر نتایج این سفرها عنوان كرد .

‘پازوكی ‘ با اشاره به اهمیت سفرهای استانی، از این ابتكار دولت های نهم و دهم به عنوان كلیدی ترین عامل در ایجاد تحول یاد كرد و بیان داشت: این سفرها به عنوان یك ابتكار جدید و برگرفته از روش و منش مقام معظم رهبری توانست در دولت های نهم و دهم نهادینه شده و موجب تحول در زیرساخت ها و توزیع ثروت و عدالت در جای جای ایران اسلامی، بویژه در مناطق محروم شود.

سرپرست فرمانداری دلفان بابیان اینكه سفرهای استانی دولت ابتكاری ماندگاردر تاریخ ایران اسلامی وكم سابقه درجهان است افزود:حضور عالی ‌ترین مقامات اجراییِ كشور در میان مردم و دیدار چهره به چهره با آنان، موجب دلگرمی و زنده شدن امید در دل ملت ، تحقق عدالت، مهرورزی و سبب افزایش اعتماد بین مردم و دولتمردان شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط