سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۳:۰۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱در ۸:۰۱ ق.ظ تعداد بازدید: 124 بازدید کد خبر:3317 چاپ خبر

160 مورد آتش سوزی در شهرستان دلفان بوقوع پیوست

0

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان گفت : سال گذشته 160 مورد آتش سوزی درمزارع كشاورزی و عرصه های طبیعی این شهرستان اتفاق افتاده است .

‘ مهدی پازوكی ‘ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این شهرستان با 2هزار و 700 هكتار ، 440 روستا و بیش از 130 هزار هكتار مزارع كشاورزی یكی از شهرستان های وسیع در استان لرستان است .

به گفته وی ، در این شهرستان همچنین بیش از 200 هزار هكتار جنگل و مرتع وجود دارد .

وی با ناكافی دانستن امكانات و تجهیزات اطفاء حریق در دلفان اظهار داشت : در این شهرستان 2 ایستگاه در مركز شهر نورآباد و 1 ایستگاه در مركز بخش كاكاوند وجود دارد كه نسبت به جمعیت و وسعت شهرستان دلفان از تجهیزات و امكانات كافی برخوردار نیست .

‘پازوكی ‘ خواستار افزایش امكانات و تجهیزات دستگاه های آتش نشانی و امدادی این شهرستان شد .

سرپرست فرمانداری دلفان صیانت از جنگل ها و مراتع را یك وظیفه همگانی دانست و اظهار داشت : صیانت و حفاظت از جنگال و مراتع بدون مشاركت مردمی امكان پذیر نمی باشد و بایستی دستگاه های مسئول در این زمینه با اطلاع رسانی زمینه افزایش آگاهی مردم را فراهم كنند .

وی، با اشاره به نزدیك شدن به زمان برداشت غلات در دلفان بر آمادگی دستگاه های عضو ستاد حوادث پیش بینی نشده دلفان را مورد تاكید قرار داد و بیان داشت : باید تمام تلاش خود را برای پیشگیری از حوادث به كار گیریم و در صورت وقوع حادثه نیز در كوتاه ترین زمان عمل نمائیم .

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط