سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۸:۰۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۳در ۸:۰۳ ق.ظ تعداد بازدید: 283 بازدید کد خبر:32331 چاپ خبر

سهم مردم در ساختن شهری آباد!/ سامانه ی ۱۳۷ شهرداری کوهدشت غیر فعال است

0

اختصاصی کشکان/ تصویر بالا مربوط به یک سال پیش است. زمانی که شهرداری کوهدشت با بوق و کرنای فراوان راه اندازی سامانه ای تلفنی را اطلاع رسانی کرد که مردم با استفاده از آن بتوانند سهم خود را در ساختن شهری آباد ایفا نمایند! سامانه ی ۱۳۷ که با هدف ارائه پیشنهادات و انتقادات شهروندان […]

DSC00211

اختصاصی کشکان/ تصویر بالا مربوط به یک سال پیش است. زمانی که شهرداری کوهدشت با بوق و کرنای فراوان راه اندازی سامانه ای تلفنی را اطلاع رسانی کرد که مردم با استفاده از آن بتوانند سهم خود را در ساختن شهری آباد ایفا نمایند!

سامانه ی ۱۳۷ که با هدف ارائه پیشنهادات و انتقادات شهروندان در حوزه ی خدمات شهرداری کوهدشت و با عنوان ” پلیس جهادی شهرداری ها” راه اندازی شد، مدت هاست بوق آزاد می زند! و از کار افتاده است. گویا مسئولان شهرداری کوهدشت به این نتیجه رسیده اند که شنیدن صدای مردم،‌ باعث می شود با انبوهی از کاستی ها مواجه شوند و بهتر است بر اساس روال قبل کارها را ادامه دهند.

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. در کوچه ما یک تپه نخاله وماسه وآجر هست فکر کنم تبدیل به آثار باستانی شدن من ۱۰سال داشتم این ماسه وآجر اونجا بوده تا الان که۳۱سال دارم همون جاست از شهردار محترم خواهش میکنم سرو سامانی به این خیابان بده.آدرس این تپه ظلع جنوبی بلوار مالک اشترفاصله ۵۰۰متر تاشهرداری (چهار راه الله اکبر).خواهش می کنم باصاحب این اثر یه رایزنی داشته باشید.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط