سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۱:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۱در ۳:۰۷ ب.ظ تعداد بازدید: 80 بازدید کد خبر:3221 چاپ خبر

70 میلیارد ریال اعتبار صرف توسعه و تجهیز محورهای ارتباطی شهرستان دلفان هزینه شده است

0

خرم آباد – ری‍ی‍س‌ ‌اد‌اره‌ ر‌اه‌ و ت‍ر‌اب‍ر‌ی‌ ش‍‍ه‍رس‍ت‍‍ان‌ دل‍ف‍‍ان‌ گ‍ف‍ت: 70 میلیارد ریال اعتبار به منظور ت‍وس‍‍ع‍ه‌ و ت‍ج‍‍ه‍ی‍ز ر‌ا‌ه‍‍ه‍‍ا‌ی‌ ‌ارتباطی ای‍ن‌ ش‍‍ه‍رس‍ت‍‍ان‌ ‌ه‍زی‍ن‍ه‌ ش‍ده است.


‘نصرت اله فلاح’ روز دوشن‍ب‍ه‌ در گ‍ف‍ت‌ وگ‍و ب‍‍ا ‌ای‍رن‍‍ا ‌اف‍زود: ‌ای‍ن‌ م‍ی‍ز‌ان‌ ‌ا‌ع‍ت‍ب‍‍ار برای ‌آس‍ف‍‍ال‍ت‌ 26 ك‍ی‍ل‍وم‍ت‍ر ر‌ا‌ه‌ روس‍ت‍‍ای‍‍ی‌،

‌آم‍‍اده‌ س‍‍از‌ی‌ 30 ك‍ی‍ل‍وم‍ت‍ر ر‌اه‌ روس‍ت‍‍ای‍‍ی‌ و 37 كیلومتر راه شكافی در مناطق روستایی شهرستان هزینه شده است.

وی افزود : همچنین 30 میلیارد ریال از این اعتبار نیز برای توسعه راههای اصلی این شهرستان از جمله چهارخطه كردن محور نورآباد – خرم آباد هزینه شده است.

وی، تعریض و خط كشی راههای اصلی و روستایی، نصب علائم راهنمایی و رانندگی ، نصب گارد ریل و اصلاح نقاط حادثه خیز در محورهای ارتباطی شهرستان دلفان رااز مهمترین اقدامات این اداره در ایمنی راههای ارتباطی در این شهرستان عنوان كرد .

فلاح اظهار داشت: روند تخصیص اعتبارات طی چهار سال گذشته به این شهرستان مطلوب بوده به طوری كه بیش از 190میلیارد ریال دراین مدت برای توسعه راه روستایی در دلفان هزینه شده است.

به گفته وی، قبل از سال 87 تنها 273 كیلومتر راه آسفالته روستایی در دلفان وجود داشت كه این رقم اكنون به 483 كیلومتر افزایش یافته است.

ش‍‍ه‍رس‍ت‍‍ان‌ دل‍ف‍‍ان‌ دارای ی‍ك‌ ‌ه‍ز‌ار و 150 ك‍ی‍ل‍وم‍ت‍ر ر‌اه‌ ‌اص‍ل‍‍ی‌ و ف‍ر‌ع‍‍ی‌ است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط