سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۲۳:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۱در ۷:۰۱ ق.ظ تعداد بازدید: 137 بازدید کد خبر:3201 چاپ خبر

متهم: اگر «الف» گند نمي‌زد، 500 سال ديگر هم اختلاس ما كشف نمي‌شد

0

يكي از متهمان دادگاه اختلاس شركت بيمه ايران گفت: آقاي “الف” گند زد و باعث شد كار ما لو برود وگرنه اختلاسي كه من و “ف” كرديم پانصد سال ديگر هم كشف نمي‌شد.

به گزارش خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در چهارمين جلسه‌ از سري دوم رسيدگي به پرونده اختلاس شركت بيمه ايران، قاضي مديرخراساني “ج.الف” را به عنوان متهم در جايگاه احضار كرد تا در برابر اتهاماتي مانند معاونت در اختلاس توام با جعل، وصول وجه چك‌هاي ناشي از اختلاس و تحصيل مال نامشروع به مبلغ هشت ميليارد و 500 ميليون ريال از خود دفاع كند.

اين متهم با رد اتهامات مطرح شده عليه خود، گفت كه هيچ ارتباطي با آقاي “ف” نداشته‌ام. يك من تعميركار داشتم و وصول چك‌هايي كه به من داده مي‌شد كار و شغل من بود.

پس از صحبت‌هاي اين متهم، قاضي يكي ديگر از متهمان اين پرونده به نام “ح” را به جايگاه فرا خواند تا در رابطه با صحبت‌هاي “ج. الف” صحبت كند.

اين متهم نيز گفت: بخشي از صحبت‌هاي “الف” درست بود و بخشي ديگر از آن كذب محض بود.

قاضي مديرخراساني خطاب به “ح” گفت: چك‌هايي كه به آقاي “الف”‌داده‌‌ايد بابت چه بوده است؟

اين متهم گفت: حرف‌هاي آقاي “الف” در مورد آشنا نبودنش با “ف” درست نبود.

وي گفت: قبل از اينكه من به كرج بروم رييس اداره تصادفات در شعبه فاطمي بودم. پرونده‌هاي بيمه ايران طبق آيين‌نامه بايد هر سه سال يك بار چه درست و چه غلط امحا مي‌شدند.

اين متهم افزود: همين الان اگر به بيمه ايران برويد و اگر در روز پانصد فقره چك بابت تصادف صادر شد صد فقره از آن جعلي است و هيچ كاري هم نمي‌شود كرد. من خيلي از آنها را كشف كردم و هيچ درجه‌اي به من ندادند و الان هم دارم محاكمه مي‌شوم.

اين متهم گفت: من 1/5 ميليارد تومان اختلاس نكردم. من اثبات خواهم كرد كه يكسري از چك‌ها دو بار نوشته شده‌اند.

ادامه دارد…

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط