سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۲۴:۲۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۱در ۶:۵۳ ب.ظ تعداد بازدید: 167 بازدید کد خبر:3141 چاپ خبر

فراکسیون رهروان ولایت در جلسه فردای اصولگرایان شرکت نمی‌کن

0

دبیر فراکسیون رهروان ولایت در مجلس نهم، با اشاره به جلسه امروز این فراکسیون و ارایه لیست برای انتخابات هیات‌رییسه، گفت: با توجه به بداخلاقی‌های انجام شده از سوی دوستان، دیگر ضرورتی ندارد که ما در جلسه مشترک شرکت کنیم، از این رو لیست این فراکسیون در روز دوشنبه هفته جاری همزمان با انتخابات هیات رییسه در صحن علنی مورد رای گیری قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری پانا، کاظم جلالی عصر امروز در حاشیه مجمع عمومی فراکسیون رهروان ولایت (حامیان لاریجانی) گفت: دومین مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با حدود 157 منتخب مجلس نهم امروز برای انتخاب و تعیین اعضای هیات رییسه برگزار شد.
وی افزود: براساس رای‌گیری انجام شده، آقای لاریجانی با 151 رای به عنوان رییس منتخب فراکسیون در مجلس نهم برگزیده شد و باهنر و مصباحی مقدم به عنوان نواب رییس و دبیران و کارپردازان نیز تعیین شدند.
منتخب مردم شاهرود در ادامه تصریح کرد: با توجه به برخی مسائل و بداخلاقی‌های انجام شده، دیگر دلیلی برای اجتماع دیگری در غالب اصولگرایان در جلسه فردا وجود ندارد، براین اساس لیست ما در جلسه روز دوشنبه مجلس نهم همزمان با برگزاری انتخابات هیات‌رییسه موقت مطرح خواهد شد.
جلالی ادامه داد: موضوع ما تنها انتخاب هیات رییسه نیست، بلکه تاکید ما این است که مجموع فراکسیون با اکثریت مجلس باید در طول چهار سال کار مستمر کارشناسی شده انجام دهد.
وی خاطرنشان کرد: ما در این جلسه از اصحاب رسانه و خبرنگاران تقاضا کردیم تا برای جلوگیری از انتشار اخبار ناصحیح حضور داشته باشند، این در حالی است که در جلسه دیگر، دوستان ما حاضر نشدند خبرنگاران حضور پیدا کنند که این خود موید دموکراتیک بودن کار ماست.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط