سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۰:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۱در ۶:۴۷ ب.ظ تعداد بازدید: 152 بازدید کد خبر:3136 چاپ خبر

اسامی 157 منتخب شرکت‌کننده در نشست فراکسیون رهروان ولایت

0

خبرگزاری پانا: 157 نفر از منتخبان مجلس نهم در جلسه عصر امروز فراکسیون رهروان ولایت (حامیان لاریجانی) حضور داشتند.

به گزارش خبرگزاری پانا، اسامی این افراد، به شرح زیر است:
1-محمد باقری، منتخب بناب
2-غلامرضا نوری، منتخب بستان‌آباد
3- علیرضا منادی، منتخب تبریز
4- رضا رحمانی، منتخب تبریز
5- میرهادی قره‌سیدرومیانی، منتخب تبریز
6- ارسلان فتحی‌پور، منتخب کلیبر
7- مهدی دوات‌گری، منتخب مراغه
8- محمد حسن‌نژاد، منتخب مرند جلفا
9- محمدعلی مددی، منتخب میانه
10- جواد جهانگیرزاده، منتخب ارومیه
11- عابد فتاحی، منتخب ارومیه
12- نادر قاضی‌پور، منتخب ارومیه
13- محمد قصیم‌عثمانی، منتخب بوکان
14- حسینی صدر، منتخب خوی
15- علی‌اکبر آقایی، منتخب سلماس
16- محمد علیپور، منتخب ماکو
17- عثمان احمدی، منتخب مهاباد
18- روح‌الله بیگی، منتخب میاندوآب
19- عبدالکریم حسین‌زاده، منتخب نقده
20- کمال‌الدین پیرموذن، منتخب اردبیل
21- منصور حقیقت‌پور، منتخب اردبیل
22- مصطفی افضلی‌پور، منتخب اردبیل
23- جلیل جعفری، منتخب خلخال
24- یونس اسدی، منتخب مشکین‌شهر
25- حبیب برومند، منتخب پارس‌آباد
26- میرقسمت موسوی، منتخب گرمی
27- احمد بخشایش، منتخب اردستان
28- عباس میرخلیلی، منتخب اصفهان
29- عوض حیدرپور، منتخب شهررضا
30- محمدعلی اسفنانی، منتخب فریدن
31- محسن سرامی، منتخب خمینی‌شهر
32- سیدناصر موسوی، منتخب فلاورجان
33- سیدحمیدرضا طباطبایی، منتخب نایین
34- محمد فیروزی، منتخب نطنز
35- سیدمحمدحسین میرمحمدی،‌ منتخب گلپایگان
36- علی‌محمد احمدی، منتخب دهلران
37- عزیز اکبریان، منتخب کرج
38- محمدجواد کولیوند، منتخب کرج
39- محمدرضا باهنر، منتخب تهران
40- لاله افتخاری، منتخب تهران
41- فاطمه رهبر، منتخب تهران
42- علیرضا محجوب، منتخب تهران
43- غلامرضا مصباحی‌مقدم، منتخب تهران
44- علی مطهری، منتخب تهران
45- ابراهیم نکو، منتخب رباط کریم
46- حسین گروسی، منتخب شهریار
47- یوناتن بت‌کولیا، منتخب آشوریان
48- سیدحسین نقوی‌حسینی، منتخب ورامین
49- امیرعباس صبحانی، منتخب بروجن
50 – سیدسعید زمانیان، منتخب شهرکرد
51- مجید جلیل سرقلعه، منتخب لردگان
52- حمیدرضا عزیزی،‌ منتخب اردل و فارفان
53- محمدعلی عبدالله‌زاده،منتخب فردوس
54- جواد هروی، منتخب قائنات
55- مراد هاشم‌زهی، منتخب نهوندان
56- غلامرضا اسداللهی، منتخب تربت‌جام
57- محمود نگهبان، منتخب خاف
58- رمضانعلی صبحانی‌فر، منتخب سبزوار
59- محمدرضا محسنی‌ثانی، منتخب سبزوار
60- هادی شوشتری، منتخب قوچان
61- حسین صبحانی‌نیا، منتخب نیشابور
62- علی مددی، منتخب نیشابور
63- هادی قوامی، منتخب اسفراین
64- موسی‌الرضا ثروتی، منتخب بوجنورد
65- عبدالرضا عزیزی، منتخب شیروان
66- محمد سعید انصاری، منتخب آبادان
67- سیدحسن دهدشتی، منتخب آبادان
68- ناصر صالحی، منتخب دشت آزادگان
69- جواد سعدون‌زاده، منتخب آبادان
70- سیدعیسی دارایی، منتخب اندیشمک
71- سیدشریف حسینی، منتخب اهواز
72- عبدالله سامری، منتخب خرمشهر
73- سیدراضی نوری، منتخب شوش
74- سیدمحمد صادق ابراهیمی، منتخب شوشتر
75- اسماعیل جلیلی، منتخب مسجدسلیمان
76- سیدمحمدعلی موسوی، منتخب خدابنده
77- کاظم جلالی، منتخب شاهرود
78- غلامرضا کاتب، منتخب گرمسار
79- محمدسعید اربابی، منتخب ایرانشهر
80- حمیدرضا پشنگ، منتخب خاش
81- حسینعلی شهریاری، منتخب زاهدان
82- ناصر کاشانی، منتخب کاشان
83- هدایت‌الله میرمرادزهی، منتخب سراوان
84- یعقوب جدگال، منتخب چابهار
85- الیاس طاهری، منتخب اقلید
86- محمدرضا رضایی، منتخب جهرم
87- رحیم زارع، منتخب آباده
88- نبی‌الله احمدی، منتخب داراب
89- داریوش اسماعیلی، منتخب سروستان
90- سیدعنایت‌الله هاشمی، منتخب سپیدان
91- سیداحمدرضا دستغیب، منتخب شیراز
92- جعفر قادری، منتخب شیراز
93- محمدحسین دوگانی، منتخب فسا
94- نادر فریدونی، منتخب فیروزآباد
95- شاهین محمدصادقی، منتخب کازرون
96- سیدموسی موسوی، منتخب لامرد
97- محمد سقایی، منتخب نی‌ریز
98- محمدمهدی برومندی، منتخب مرودشت
99- روح‌الله عباسپور، منتخب بویین‌زهرا
100- رجب رحمانی، منتخب تاکستان
101- داوود محمدی، منتخب قزوین
102- علی لاریجانی، منتخب قم
103- سیدمحمد بیاتیان، منتخب بیجار
104- محسن بیگلری، منتخب سقز
105- حامد قادرمرزی، منتخب قروه
106- امید کریمیان، منتخب مریوان
107- موسی غنضفرآبادی، منتخب بم
108- شهباز حسنپور، منتخب سیرجان
109- محمدرضا امیری کهنوج، منتخب کهنوج
110- علی جلیلیان، منتخب اسلام‌آباد غرب
111- محمدابراهیم محبی، منتخب سنقر
112- فتح‌الله حسینی، منتخب قصرشیرین
113- سیدسعید حیدری،‌منتخب کرمانشاه
114- عبدالرضا مصری، منتخب کرمانشاه
115- محمد رزم، منتخب کرمانشاه
116- نعمت‌الله منوچهری،‌منتخب پاوه
117- غلام‌محمد زارعی، منتخب بویراحمد
118- سیدعلی‌محمد بزرگواری، منتخب کهگیلویه
119- غلامرضا تاج‌گردون، منتخب گچساران
120- رحمت‌الله نوروزی، منتخب علی‌آباد
121- محمدجواد نظری‌مهر، منتخب کردکوی
122- عبدالکریم رجبی، منتخب مینودشت
123- عیسی امامی، منتخب گرگان
124- صفر نعیمی‌رز، منتخب آستارا
125- محمدحسین قربانی، منتخب آستانه اشرفیه
126- حسن خسته‌بند، منتخب بندرانزلی
127- غلامعلی جعفرزاده، منتخب رشت
128- جبار کوچکی‌نژاد، منتخب رشت
129- محمدمهدی رهبری، منتخب رودسر
130- حمیدرضا خصوصی، منتخب صومعه‌سرا
131- ایرج ندیمی، منتخب لنگرود
132- مهرداد لاهوتی،‌منتخب لنگرود
133-علاءالدین بروجردی، منتخب بروجرد
134- ایرج آقامحمدی، منتخب خرم‌آباد
135- حجت‌الله سوری، منتخب سلسله و دلفان
136- الله‌یار ملک‌شاهی، منتخب کوهدشت
137- علی کاییدی، منتخب پل‌دختر
138- عزت‌الله یوسفیان ملا، منتخب آمل
139- علی‌اکبر ناصری، منتخب بابل
140- حسین نیازآذری، منتخب بابل
141- محمد دامادی، منتخب ساری
142- رمضان شجاع‌کیاسری، منتخب ساری
143- سیدهادی حسینی، منتخب قائمشهر
144- کمال‌الدین علیپور، منتخب قائمشهر
145- قاسم احمدی، منتخب نوشهر
146- محمدحسن آصفری، منتخب اراک
147- عباس رجایی، منتخب اراک
148- محمدابراهیم رضایی، منتخب خمین
149- قاسم عزیزی، منتخب شازند
150- منصور آرامی، منتخب بندرعباس
151- محمد آشوری، منتخب بندرعباس
152- احمد جباری، منتخب لنگه
153- عبدالکریم هاشمی، منتخب میناب
154- بهروز نعمتی، منتخب اسدآباد
155- محمدعلی پورمختار، منتخب بهار
156- محمد خجسته، منتخب همدان
157- قاسم جعفری، منتخب بجنورد
“کاظم جلالی” دبیر فراکسیون رهروان ولایت اعلام کرد که در این جلسه ابوترابی فرد به دلیل شرکت در جلسه‌ای دیگر، امکان حضور در این جلسه را نداشت ولی جزو این جلسه حساب می‌شود و همچنین محمدحسین فرهنگی، منتخب تبریز نیز به دلیل نقص فنی پرواز نتوانست در این جلسه حضور پیدا کند که او نیز عضو این جمع به حساب می‌آید.
این اسامی را” حسن زمانی” مشاور رییس مجلس در اختیار خبرنگاران قرار داده است.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. الف . گراوند از كوهدشت

    واقعا لاريجاني از همه شايسته تر است

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط