سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۱:۳۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۱در ۷:۰۵ ب.ظ تعداد بازدید: 92 بازدید کد خبر:3052 چاپ خبر

سخاوتمندی و میهمان نوازی مردمان لرستان و شرمندگی مسئولان استان

0

خرم آباد – مراسم افتتاح و آغاز بكار رسمی بنیاد نخبگان استان لرستان كه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور و استاندار لرستان در خرم آباد برگزار شد، نكات حاشیه ای جذاب و دیدنی نیز به همراه داشت.


به گزارش ایرنا، این مراسم قرار بود ساعت 9 صبح روز پنجشنبه در مركز علامه طباطبایی برگزار شود كه به دلیل تاخیر پیش آمده برای حضور خانم سلطانخواه در لرستان با ساعتی تاخیر برگزار شد.

معاون رییس جمهور از طریق پرواز فرودگاه كرمانشاه و طی مسیر كرمانشاه تا خرم آباد به صورت زمینی به استان آمده بود و همین دلیل تاخیر در برگزاری مراسم شد.

استاندار لرستان نیز در هنگام سخنرانی خود با اشاره به اینكه نبود پروازهای منظم در فرودگاه خرم آباد عرق شرم را در مواقعی كه میهمانی از تهران داریم و مجبور می شویم میهمانان را از طریق فرودگاه كرمانشاه و طی مسیر 200 كیلومتری تا خرم آباد به صورت زمینی پذیرا باشیم، بر پیشانی می نشیند.

حبیب الله دهمرده افزود: البته این دقیقا بر خلاف مهمان نوازی مردمان لرستان است كه به یقین اگر شما میهمان یك خانواده عشایری و روستایی در لرستان شوید، تنها گوسفند خود را برای حضور شما قربانی خواهند كرد.

وی افزود: این مشكل و تاخیر به دلیل ضعف در زیرساخت های توسعه مانند فرودگاه است و به مردمان این دیار مربوط نمی شود و ما مسئولان باید كاری كنیم كه دیگر این چنین برای میهمانان استان مزاحمت ایجاد نشود.

همچنین در جریان برگزاری مراسم، مجری اشعاری را در تمجید از تلاش های دكتر دهمرده استاندار لرستان قرائت كرد و ضمن اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب در مورد دكتر دهمرده كه به ایشان صد مرده بگویید، گفت: دكتر دهمرده تندیس كارهای انجام نشدنی است.

استاندار لرستان نیز هنگام حضور در جایگاه خطاب به مجری گفت: خیلی از ما تعریف كردی و روحیه و انرژی مثبت گرفتم ولی این حرف ها را بگذار برای مراسم تودیع من در استان، صحبت ها به گونه ای بود كه به یاد مراسم تودیع افتادیم.

دكتر دهمرده همچنین گفت: ما برای آغاز بكار این مركز خیلی وقت پیش منتظر معاون رییس جمهور بودیم كه ایشان به دلیل مشغله تا امروز نتوانستند به لرستان سفر كنند و به همین دلیل كار غیررسمی بنیاد نخبگان لرستان از چندی پیش آغاز شده است.

استاندار لرستان سپس خطاب به دكتر طالبی معاون بنیاد نخبگان گفت: شما كه در جریان هستید ما از چندی پیش همه كارها را انجام داده و منتظر شما بوده ایم، پس با صدای بلند حرف های من را اگر قبول داری تصدیق كن تا همه بدانند كه ما دوست داریم استان لرستان همیشه شاگرد اول باشد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط