سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۲:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۱در ۸:۳۹ ب.ظ تعداد بازدید: 70 بازدید کد خبر:3042 چاپ خبر

نامه رييس‌جمهور براي ابلاغ بودجه 91

0

رييس‌جمهور: عملا لايحه بودجه، به طرح نمايندگان تبديل شده است


رييس‌جمهور در نامه‌اي به معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبري رييس‌جمهور، قانون بودجه سال 91 كل كشور را ابلاغ كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، محمود احمدي‌نژاد در نامه‌اي به معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبري رييس‌جمهور، قانون بودجه سال 91 كل كشور را كه در جلسه علني سي‌ام اريبهشت‌ماه مجلس شوراي اسلامي به تصويب رسيده بود به منظور اجرا به دستگاه‌هاي اجرايي كشور ابلاغ كرد.

متن كامل نامه رييس‌جمهور بدين شرح است:

«بسمه‌تعالي

معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رييس‌جمهور

“قانون بودجه سال 91 كل كشور” كه در جلسه علني روز شنبه مورخ سي‌ام ارديبهشت‌ماه يكهزار و سيصد و نود و يك مجلس شوراي اسلامي تصويب و در تاريخ 1391.2.30 به تاييد شوراي نگهبان رسيده و طي نامه‌ شماره 653.9577 مورخ 1391.2.31 مجلس شوراي اسلامي واصل گرديده است به پيوست ابلاغ مي‌گردد.

لازم به يادآوري است كه تغييرات وسيعي كه از سوي مجلس شوراي اسلامي در لايحه بودجه بعمل آمده است، موجب استحاله آن شده و عملاً لايحه مذكور به طرح نمايندگان تبديل گرديده است.

با توجه به مخالفت بندهايي از آن قانون با قانون اساسي وجود تبعيض، اثر تورم‌زا و فزاينده معوقات بانكي در برخي از مفاد قانون مذكور و جهت‌گيري ايجاد محدوديت براي دولت و مخالفت با قوانين دائمي، لازم است تدبير كافي در اجرا لحاظ تا از بروز مشكلات و آسيب به اقتصاد كشور اجتناب شود.»

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط