سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۱:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۱در ۸:۵۷ ق.ظ تعداد بازدید: 140 بازدید کد خبر:2981 چاپ خبر

سفرهای استانی موجب تقویت رابطه مردم و دولت شد

0

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان گفت :سفرهای استانی تجلی مهرورزی و خدمتگزاری كارگزاران نظام نسبت به مردم شد و رابطه گرم مردم بادولتمردان راتقویت كرد.


مهدی پازوكی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : این سفرها ابتكار بی نظیردكتر احمدی نژاد بود كه در زمان تبلیغات ریاست جمهوی نهم وعده آنرا داد و با اجرایی كردن آن الگوی جدیدی از مردمی بودن دولت و از جنس مردم بودن را ارائه كرد.

وی افزود : با اجرای سفرهای استانی دولت با حضور خود در دورافتاده ترین نقاط از نزدیك با مشكلات همه استانها، شهرستان ها و روستاها آشنا شد و با شناخت دقیق همه پتانسیل ها و ظرفیت های موجود كشور، در صدد حل مشكلات این مشكلات برآمد و با تصویب مصوبات مورد نیاز زمینه رشد و توسعه آن مناطق را فراهم كرد.

وی ، قاعده مهم این سفرها رااستفاده از ظرفیت ها و شكوفایی استعدادهای موجود عنوان كرد و اظهار داشت : با اجرایی این طرح دولت نشان داد كه تبعیضی میان مناطق كشور قائل نیست و می خواهد باعدالت در صدد حل مشكلات آنان باشد.

این مسوول با اشاره به دستاوردهای سه سفر استانی رئیس جمهور به لرستان اظهار داشت : كلیه مصوبات سه سفر گذشته در شهرستان دلفان تا پایان دولت دهم، به بهره برداری می رسد كه با تكمیل آنان تحولات چشمگیری در رشد و شكوفایی این شهرستان شاهد خواهیم بود.

به گفته نماینده عالی دولت در دلفان ، سفرهای هیات دولت به لرستان برای این شهرستان مجموع 208 مصوبه به همراه داشته است .

پازوكی اظهار داشت : 73 درصد از مجموع مصوبات سه سفر استانی هیات دولت به این شهرستان اجرایی شده است.

وی، مهمترین این پروژه ها را تكمیل جاده كمربندی نورآباد با اعتبار چهار میلیارد ریال ، اجرای هفت هزار فقره تسهیلات مسكن روستایی ، بازسازی 46 آموزشگاه با 113 كلاس درس ، احداث مساجد، تكمیل خانه جوان و تكمیل سالن ورزشی بانوان عنوان كرد.

به گفته سرپرست فرمانداری دلفان برای اجرای مصوبات سفرهای ریاست جمهوری تاكنون 232 میلیارد تومان هزینه شده است .

وی مهمترین مصوبات در دست اجرا را چهار خطه كردن محور نورآباد – خرم آباد و تصفیه خانه فاضلاب شهر نورآباد عنوان كرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط