سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۱:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۱در ۴:۴۱ ق.ظ تعداد بازدید: 76 بازدید کد خبر:2977 چاپ خبر

84 روستای شهرستان سلسله از نعمت گاز برخوردارند

0

فرماندارشهرستان سلسله گفت :تا قبل از دولت نهم 18 روستای این شهرستان از نعمت گاز برخوردار بودند و این تعداد امروزبه 84 روستا افزایش یافته است.


‘باقرباقرزاده ‘ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: همچنین قبل از دولت نهم 6 هزار اشتراك شهری در شهر الشتر وجود داشت كه این رقم اكنون به 12 هزار اشتراك رسیده است.

وی، از در دست ساخت بودن 11 پروژه گازرسانی در این شهرستان خبر داد و افزود: سه پروژه زیربنایی این طرح ها شامل (سراب شیخ عالی، مؤمن‌آباد، سیاهپوش) هستند كه با بهره‌مندی از این پروژه‌های بزرگ، تحول چشمگیری درحوزه گازرسانی به روستای شهرستان سلسله صورت خواهد گرفت.

این مسئول افزود :بهره مندی روستائیان ازگاز طبیعی و استفاده آنان از این سوخت ارزان و راحت یكی از زیرساخت های است كه از مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری می كند.

فرماندار سلسله ، این شهرستان را یكی از شهرستانهای موفق در حوزه گازرسانی عنوان كرد و اظهار امیدواری كرد با توجه وبژه مسئولان استانی ضریب بهره مندی روستائیان از نعمت گاز طبیعی افزایش یابد.

‘باقرزاده ‘ با تأكید بر اهمیت و ضرورت توسعه‏ روستاهای این شهرستان، گفت:دولت با رویكرد عدالت محوری توانسته است اقدامات چشمگیری را برای توسعه یافتگی روستایی به تناسب سهم، جایگاه و كاركرد آنها انجام دهد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط