سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۰۵:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۱۱:۱۳ ق.ظ تعداد بازدید: 150 بازدید کد خبر:2956 چاپ خبر

رقم نهایی بودجه آموزش و پرورش در سال 1391 مشخص شد

0

بودجه وزارت آموزش و پرورش در سال 1391 با افزایش 10 درصدی نسبت به سال گذشته مشخص شد.


به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، پس از گذشت نزدیک به 10 روز که نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه بودجه را مورد بررسی قرار دادند در نهایت شورای نگهبان لایحه بودجه سال 1391 را تایید و این بودجه به قانون تبدیل شد.
عظیم ترین وزارتخانه کشورمان در سال گذشته رقم اعتبارات بودجه ای خود را 13 هزار میلیارد و 500 میلیون تومان داشته است و در سال جاری با افزایشی در حدود 10 درصد در رقم بودجه مواجه است.
اسدالله عباسی نایب رییس دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا بودجه کلی وزارت آموزش و پرورش در سال 1391 را 15 هزار میلیارد تومان عنوان کرد.
وی افزود: در بودجه سال 1391 وزارت آموزش و پرورش یک ردیف اعتباری هم برای تخریب، بازسازی و تجهیز مدارس با رقم یک هزار میلیارد تومان برای آموزش و پرورش اختصاص یافته است.
بر این اساس مجموع کلی بودجه وزارت آموزش و پرورش در سال 1391 با افزایش حدود 10 درصدی به 15 هزار میلیارد تومان رسید که نسبت به سال گذشته یک هزار میلیارد و 500 میلیون تومان این بودجه افزایش یافته است.
اسدالله عباسی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که اعتباری برای هوشمندسازی مدارس در رقم بودجه سال 1391 آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است یا خیر، خاطرنشان کرد: اعتبار هوشمند سازی مدارس به همراه همان یک هزار میلیارد تومانی که برای تخریب و بازسازی مدارس در نظر گرفته شده وجود دارد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط