سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۸:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۷:۵۷ ق.ظ تعداد بازدید: 630 بازدید کد خبر:2942 چاپ خبر

معرفی شخصیت امام خمینی(ره) به نسل جوان در جامعه ضروری است

0

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان با اشاره به شخصیت برجسته امام خمینی (ره) معرفی شخصیت والای ایشان را به نسل جوان در جامعه امری بسیار ضروری دانست.


به گزارش روز یكشنبه خبرنگار ایرنا ‘مهدی پازوكی ‘ در جلسه ستاد برنامه ریزی ارتحال امام خمینی (ره) از امام به عنوان آورنده و معمار انقلاب اسلامی یاد كرد و گفت : حضرت امام خمینی (ره) به عنوان پایه گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حق مضاعفی به گردن ملت ایران و دیگر آزادیخواهان جهان دارند.

وی افزود : امام راحل توانستند، دین را به عنوان ابزار بسیار كارآمد درمسایل سیاسی و به عنوان اصلی اساسی در اداره جامعه به كارگیرند .

این مسوول اظهار داشت: امام (ره ) اسلام را به عنوان مكتبی كه چهارچوب و زیربنا دارد و از قابلیت ایجاد تحول در جامعه برخوردار است ، معرفی كرد.

سرپرست فرمانداری دلفان از راه اندازی 11 كارگروه برای هرچه باشكوه تر شدن آئین های سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در این شهرستان خبر داد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دلفان نیز با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) بر لزوم برگزاری مراسم در شان و منزلت ایشان تاكید كردو گفت: تعدادی از علاقمندان نیز در چند كاروان به مرقد مطهر آن بزرگوار اعزام خواهند شد .

‘غلامرضا سیف ‘ افزود: برگزاری با شكوه مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (رة) بیعت مجدد با رهبری معظم انقلاب و نمایش وفاداری ملت بزرگ ایران نسبت به نظام اسلامی است.

وی بیان كرد: امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی دو پدیده ای بودند كه منحصر به یك زمان ، مكان و قشر خاص نبودند بلكه امام (ره) یك پدیده تاریخی بود كه تاریخ را متحول كرد.

در این جلسه برپایی آئین های شب شعر ، عزاداری ، مسابقات فرهنگی ، برپایی نمایشگاه عكس و پوستر ، غبارروبی گلزار شهدا و اعزام كاروان به مرقد مطهر امام خمینی (ره) از مهمترین تصمیم هایی بود كه در این جلسه اتخاذ شد .

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط