سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۲:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۴:۱۳ ق.ظ تعداد بازدید: 92 بازدید کد خبر:2926 چاپ خبر

10هزار واحد مسكن مهر در لرستان آماده تحویل است

0

استاندار لرستان گفت: هم اكنون 10هزار واحد مسكن مهر در سطح استان آماده تحویل به متقاضیان است.

به گزارش ایرنا ‘ حبیب الله دهمرده ‘ در بازدید از چند طرح عمرانی و صنعتی شهرستان بروجرد افزود: در شهرستان بروجرد یك هزار واحد مسكن مهر آماده واگذاری است و این واحدها به زودی به متقاضیان واگذار خواهد شد.

وی میانگین پیشرفت فیزیكی واحدهای مسكن مهر بروجرد را 80 درصد عنوان كرد و گفت: دستگاههای خدمات رسان در منطقه مسكن مهر بروجرد موظف به ارائه خدمات هستند.

استاندار لرستان همچنین در بازدید از محور بروجرد اشترینان گفت: از روند اجرای این پروژه از سوی پیمانكار راضی نیستم و با توجه به ضرورت تسریع در بهره برداری از این طرح مهم انتظار می رود هر چه سریعتر پیمانكار نسبت به اجرای این طرح اقدام نماید.

دهمرده افزود: برای اجرای هشت كیلومتر از این طرح هیچگونه مشكل اعتباری وجود ندارد و از پیمانكار خواسته شده به جدیت در راستای تعریض این محور اقدام كند.

وی گفت: پیمانكار قول داده كه سه الی چهار كیلومتر از این محور ارتباطی را كه از مجموع 8 كیلومتر باقیمانده می باشد تا پایان خرداد ماه تحویل دهد.

به گفته وی تاكنون برای اجرای این طرح هفت میلیاردو 500میلیون تومان هزینه شده و برای اتمام این طرح نیز همین میزان اعتبار نیاز است كه هیچ گونه مشكلی در این راستا وجود ندارد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط